Grozs

KANĀLS

Toma K A N Ā L S atbild

Kad Zeme pāries (sāks pāriet) uz 5D, kas notiks ar visu, kas ir uzcelts un izveidots – fabrikas, iestādes, visas infrastruktūras. Vai tas viss iekš 5D laikmeta būs vajadzigs?


Zeme jau pāriet. Tā ir procesā. Tas ir diezgan sens process. Cilvēki ir ļoti izmainījušies, ja paskatīsieties uz sevi no malas, jūs jau esat izmainījušies. Pārejā uz 5D ļoti daudz kas grūs, jo būs dabas katastrofas, tās sagraus to, kas zemei ir traucējoši, tāpēc lielpilsētas, kuras mums sabūvējuši to planētu iedzīvotāji, kuri šeit mitinās. Viņiem vajag betonu un tie cilvēki, kuri ir viņu pārņemti, atkarīgi no tiem, viņi šobrīd ļoti zaudē savas pozīcijas. Datumus neviens nav noteicis, vismaz man.


Kā attīrīt, uzlabot konkrētas vietas enerģētiku, lai tā būtu dziedinoša cilvēkiem?


Jautājums par dārzu, parku. Cilvēkiem vajagot šai parkā mainot vietas meditēt, taisīt grupā rituālus, kas dod spēcīgu enerģētiku. Nelietot neko sliktu, kas traucē augiem augt.


Vai Latvijā paredzams uzplaukuma periods?


Jā, būs mums uzplaukuma periods.


Ko Toma kanāls saka par kremēšanu? Vai drīkst kremēt?


Ir tads teiciens: kas no zemes nācis, tas zemei jāatdod. Var kremēt, tikai pelnus nevajag vējā izbārstīt, labāk aprakt.


Labdien! Mani ļoti interesē. Ir vairāki jautājumi.

Esmu dzirdējusi, ka tieši dažus pēdējos gadus arvien vairāk cilvēkiem parādās/paverās dažādas “pārdabiskas” spējas. Tajā skaitā “saslēgums” ar Kanālu jeb informācijas lauku. Kādi ir galvenie “kritēriji ” vai kāpēc vieniem tas atveras citiem nē?

Visiem atveras. Apzināti, vai neapzināti, bet visi uz to iet. Ja cilvēks dzīvo dzīvi, kur apzināti nodara sev kaitējumu, tad notiek kā tas var atvērties kāda negadījuma vai avārijas, slimības vai zibensspēriena rezultātā.

Lielvalstu valdībās ir speciāli izveidoti dienesti, kuri jau gadu desmitiem izmanto šos informācijas kanālus, lai iegūtu informāciju par to, ko un kā labāk darīt. Vai tā ir?

Šie dienesti vienmēr to ir izmantojuši, viņi izmanto pareģus, astrologus, dziedniekus, zīlētājus.
Interesē informācija par astroloģiju. Kura no astroloģijām ir precīzāka – rietumu vai Vēdiskā? Kāpēc?
Nevar nošķirt, abas labas, bet nepilnīgas.

Vairāki astrologi līdz 2032.gadam prognozē ne visai vienkāršus notikumus gan pasaulē, gan Latvijā. Mani interesē tuvākie 5 gadi – kas sagaida Latviju.

Neko labu solīt nevar, bet arī ne sliktu. Masveida iebiedēšana, izrādīšanās valstu starpā. Cilvēki tika un tiks arvien vairāk biedēti, jo iebiedētus cilvēkus ir viegli manipulēt. Bet tas viss nedos cerētos rezultātus, jo cilvēki arvien vairāk ies uz gaismu – pareizajā virzienā.

Vai Latvijas iedzīvotāji var kā ietekmēt notikumus, lai tie noris pēc iespējas “vieglāk”? Ja, var, tad kas mums jādara?

Jā, meditēt, sūtīt mīlestību, sūtīt gaismu, citus cilvēkus ievest gaismā.

Izskan ziņas par dzeramā ūdens ierobežotību tuvākajos gados. Vai tā ir taisnība?

Nē, nav taisnība, ūdens pietiks.

Vai mūsu valstij būs iespēja iztikt bez kara?

Mēs neesam uz kara takas, bet pilnībā to izslēgt nevar. Esmu daudzas reizes jautājis šo jautājumu. Ja iet lielceļš, bet no tā aiziet nobraucamie ceļi, ir iespējams nobraukt pa tiem. To neviens nevar pateikt. Mums no Augstākajiem spēkiem tiek dotas iespejas.

Ļoti straujiem soļiem pasaulē/ Latvijā ienāk mākslīgais intelekts, robotizācija, kā tas skars darbavietas, kas ar to ir saistītas, piemēram, grāmatveži, tulki, lietveži utt., vai tuvā nākotnē šīs profesijas izzudīs, vai transformēsies uz ko citu?

Labs jautājums. Nākotnē ļoti daudzas profesijas pazudīs un nebūs vajadzīgas. Pazudīs lielais kontrolējošais aparāts, tas vispār tiks minimizēts. Tālākā nākotnē, pazudīs ļoti daudzas profesijas. Viss šai jomā tāpat kā macību jomā iet uz pozitīvo.

Mēs esam saņemuši neskaitāmi daudz atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem un turpinām saņemt.
2 stundu gara tiešraide ar jautājumiem un atbildēm ir pieejama mūsu facebook 100 apņemšanās dienas lapā. Dziļāk, plašāk un individuālāk mēs to visu runājam grupā Toms Prisjolkovs K A N Ā L S Ir arī iespēja sarunāt ar Tomu individuālu sarunu TOMA K A N Ā L S

Atbildēt