Grozs

Tiešraides

Nekas no tā nebūtu noticis, ja es nebūtu DARĪJUSI

Otrdienas rīti ir manu koučinga sesiju laiks, kur tiekamies ar lielisko Elīnu, lai atrisinātu kādu no aktuāliem jautājumiem manā dzīvē.

Šobrīd mans jautājums ir īso video jeb reel filmēšana un sava rokraksta meklēšana.

Nekad nebiju iedomājusies, cik tas ir interesanti. To varētu saukt par “radošām mokām”, bet laikam labāk to nosaukt par RADĪŠANU.

Elīna man palīdzēja šai radīšanas procesā, kaut darītājas būsim mēs ar Madaru.

Un lielāko komplimentu es saņēmu sesijas beigās, kad viņa teica – ka man visi izrunātie soļi, ir pirmie, kuriem tūlīt ķeršos klāt.

Ka dažkārt gadās, ka cilvēks runā, domā, gribētu, bet tas būs kaut kad. Man manā gadījumā – es visu tūlīt lieku lietā. Ja man ir skaidrība par šo – tad izdaru tieši tik. Ja ir doma par kaut ko citu, izdaru tik.

ŠĪ IR MANA VEIKSMES ATSLĒGA, par ko esmu rakstījusi savās grāmatās un mācu savās nodarbībās.

.

Jau sen, pirms vēl Pavasara studijas, lasot jebkuru grāmatu, vai noskatoties filmu, tās atziņas, ko guvu, es uzreiz lieku savā dzīvē. Man nav “patērējošas attieksmes”. Mans formāts ir iedvesmoties un iedvesmot. Es noskatos filmu, esmu iedvesmojusies un lieku to lietā.

Es nepazīstu vārdu “prokrastinēt”. Es uzreiz pielietoju un daru. Izmantoju katru no labām lietām, ko esmu sapratusi vai redzējusi.

Tas mani ir virzījis visus šos gadus un droši vien virzīs visu mūžu. Tas ir veids kā redzu pasauli.

Redzu…un pielietoju.

Saskatu….un daru.

.

Mīļie, jau šo svētdien sākam jauno kursu “Neiespējamais kļūst iespējams”, kur aicinu visus tos, kas nevar saņemties, vai nevar izkustināt kādu savas dzīves jomu.

Mana draudzene saka, ka vajag noformulēt precīzāk, kas tur būs, kuru jomu mēs kārtosim. Bet tur jau tā būtība, ka katrs savu.

Kāds nevar notievēt – tad viņš/a to.

Kāds nevar naudu nopelnīt – viņš/a to.

Kāds nevar satikt savu īsto un vienīgo – tad to.

Nevar palikt stāvoklī – tad to.

Nevar apprecēties – to.

.

Nav svarīgi, kas jums jūsu dzīvē nenotiek vai man manā. Skaidrs, ka tas ir kāds bloks, kurš traucē. Un tieši tāpat kā var Zemapziņas pārprogrammēšanu visi vienlaicīgi uztaisīt par savu tēmu, tāpat var vienā kursā izkustināt tieši to, kas katram iesprūdis.

.

Es pati ņemšu naudas tēmu, jo man ir lieli plāni ar Jaunā centra celtniecību.

Tā nav iesprūdusi lieta. Tas vienkārši ir jauns projekts, kuram vajag vēl nebijušu spēku. Bet man ir ļoti daudz piemēru no savas dzīves kā esmu iepriekšējos gados kārtojusi neiespējamo.

Piemēram:

– Satikt savu īsto un vienīgo. (četrus gadus dzīvoju viena un divus no tiem diendienā gribējus atikt VIŅU)

– Palikt stāvoklī (man tie bija 28gadi diendienā)

– Izveidot studiju (visdziļākā krīzes laikā 2009.gadā, kad cilvēki domāja, kā nomaksāt komunālos, nevis nākt uz nodarbībām pie nepazīstama lektora)

– Uzrakstīt un izdot grāmatas (pilnīgi bez kādas saprašanas kā to dara)

– Uzcelt māju (bez kredīta un iekrājumiem)

Mīļie, es par savas dzīves pieredzi varētu stāstīt un stāstīt. Man ir ļoti daudz šādu piemēru, kur neiespējamais ir kļuvis iespējams. Bet atklāšu noslēpumu – nekas no tā nebūtu noticis, jas es nebūtu DARĪJUSI.

Vārdu sakot – sestdien sākam. Un esmu iekļāvusi kursā arī 20′ video sarunu un Tavas sistuācijas analīzi, kas dod vēl papildus jaudu tam, ko vēlies sakārtot.

Pieteikšanās ŠEIT

vai https://ej.uz/nxdh

Atbildēt