Grozs

KLĀTIENES PASĀKUMI

Šobrīd tik ļoti mums vajag mīlestību, stabilitāti un drošību sevī

Šobrīd viss, ko daru, iet tik ļoti rokrokā. Ir tā kā šai Elīnas komentārā koncentrēšanās un meditācijas grupā, ka meditācija ir vienota ar klātienes grupu pieredzi, un “Ieelpo laimi un mīlestības” tematiem.

Iekopēšu:

“Brīnišķīga meditācija..🥰 par būšanu mammas puncī – tajā brīdī man vairāk bija kā atmiņa no Bāzes kursa, kur elpošanas prakses laikā, kad Tu, Inesīt, turēji man galvu un dziedāji eņģeļu dziesmas – man toreiz bija vīzija, ka esmu mammai vēderā – ļoti reālistiska sajūta- tagad man tā “bilde” un sajūta atnāca atkal.. savukārt beigu posmā man salikās “vizuālā bilde” un “saslēgums” ar otras grupas – IEELPO LAIMI UN MĪLESTĪBU – neseno rakstisko un ierunāto uzdevumu (ko katru dienu joprojām pildu).. ☺️ tā ka man šī meditācija sanāca kā papildinājums/turpinājums Bāzes kursam un otrai grupai 🫶

Liels paldies, ļoti patika šī meditācija.. ļoti nomierinoša un laimes sajūtas radoša ☺️😚🫶

Mīļie, šobrīd tik ļoti mums vajag mīlestību, stabilitāti un drošību sevī. Ir svarīgi, lai mums ir lieli energolauki un jūtamies sevī labi. Lai vīrieši ir vīrišķīgi un sievietes sievišķīgas, lai mūsos ir daudz gaismas un laimes.

Gan iekšējiem procesiem, gan ikdienas notikumu veiksmei, gan ārēju biedēšanu un biedināšanu dēļ, mums jābūt iekšā savā labumā. Tad Tevi neizšūpos. Ja esi stabilitātē un mieriņā, ja esi 5D enerģijās, tad 3D līdz Tevīm netiek. Tas ir loka bulta nevar aizsniegt lidmašīnu. Tas ir kā mazie putniņi nelido tur, kur ērgļi.

Mūsu gaismas vibrācijai būtu jābūt augstākās oktāvās un mums jāiemācās vairs nenošļūkt uz zemākām.

Kā to izdarīt?

Būt tajā kopienā vai informācijas plūsmā, kas nes gaišu enerģiju.

Būt gaismā un iedvesmoties no gaišiem cilvēkiem.

Pieskatīt savu gaismu. Un ja uznāk bailes vai kāda grūtsirdība, tad to atpazīt un mudīgi ko izmainīt. Piemēram, pāriet uz pateicību.

Un vēl ir svarīgi, ka zini, kas notiek. Ka saproti, ka Zemes pārdzimšana ir sākusies un to nevar apturēt.

Kad es taisījos dzimt, mana mamma esot gribējusi ar mani sarunāt, lai tas nenotiek tagad. Lai vēl pagaidu. Kaut kā sarunāt, ka tās dzemdības atceļam.

Tas nav iespējams.

Tagad arī nav.

Zeme pārdzimst un mēs esam šai mutulī.

Mīļie, tieši tādēļ ir svarīgi būt stabiliem un stipriem, gaismas piepildītiem un būt kopā ar cilvēkiem, kas tādi ir.

Tādēļ aicinām jūs uz mūsmājām uz Bāzes kursu, uz aktivācijas meditācijām un elpošanas praksēm.

Tuvākā iespēja atbaukt ir 10.marts.

Pačukstēšu, ka pēc tam Gaismas ģimenei plānojam kakao ceremoniju un papildus daudz citas prakses, bet tas viss ir pēc tam, kad esam bijuši uz Bāzes kursu.

10.marts

Ragaciems

12.00-19.00

Atbraucam, padzeram tēju, runājam. Vēl runājam, lai prāts pilnībā nomierinās un saprot, kas notiek. Pēc tam ejam meditācijā. Tad ir pusdienas. Tad pieredzes apmaiņa un jautājumi un atbildes. Un tad elpošanas prakse. Pēc tam izstāstām kā katram gājis un vēl noslēgumā prakse ar enerģijas vadīšanu caur ķermeni.

Dalībasmaksa 120eur par visu dienu.

Pieteikšanās pie manis uz epastu: ineseprisjolkova@gmail.com vai ar sms uz tālruni 22049000

Bildītes; no mūsmāju pasākumiem

Atbildēt