Grozs

MENTORINGS

Audzēt sevi lielu


Tikko saņēmu jautājumu – vai piedāvāju mentorēšanu arī barterī. Dziļi ievelku elpu un domāju, ka varbūt kādus pāris cilvēkus varētu.
Kas būtu tas pakalpojums, kuru gribētu saņemt pretim?
Hmmm…nu man ir aktuālas divas lietas. Viens – es vēlarvien meklēju filmētājus un video montētājus, kas var pie manis būt daudz un strādāt daudz.
Jo saturu es burtiski ražoju kā elektrostacija, tikai man nav tā tehniskā cilvēka, kas var samontēt un salikt tos pa soc tīkliem.
No vienas mentora sarunas, tikai no tā, ko saku es un nekā nepieminot pretim esošo cilvēku, sanāktu ntie reeli un storiji.
Tagad nekas no tā nesanāk, jo man nav ne laika, ne spēka visu laiku radīt saturu, vadīt studiju, vizionierēt un vēl visu to nofilmēt. Man vajag cilvēku, kas gribētu būt blakus kā ēna un tai pat laikā mācētu salikt superīgus video.
Ja šāds cilvēks kaut kur tuvumā man ir un grib barterī nākt uz “Mentora programmu 1500”, tad laikam, ka es gribētu.
.
Otrs, kas man būtu vajadzīgs, ir reģionālie menedžeri.
Man liekas, ka mēs ļoti daudz un jaudīgi darām gan Gaismas ģimenē, gan citos klātienes pasākumos, gan manās online grupās, gan mentorprogrammā, bet….to uzzina pavisam mazs loks, kas ir šajā grupā vai piesekojušies studijas lapām.
Prasās veidot tīklu ar tiem cilvēkiem, kas no sirds jūt un tic visam, ko darām. Saprot, cik tas ir vērtīgi, grib būt tai visā iekšā un dalīties ar šo saturu un gaismu savam lokam.
Tas arī būtu tā vērts, lai mēs “Montora programmu 1500” sarunātu barterī.
.
Pagaidām ņemšu tikai divus, lai toč zinu, ka tieku galā.
.
Vai maksājiet dalībasmaksu vai esat barterī, mentorēšanas kvalitāti tas nekā neiespaido. Tieši tāpat kā dalībasmaksas lielu, par kādu iestājaties.
Ar visiem strādāju vienādi daudz un dziļi un man ir patiesa vēlme tikt pie dalībnieču rezultātiem.
.
Tikko bijām Toma Kanālā un viņš teica, ka man ir milzu spējas novest lietas līdz rezultātam.
Vienkārši talants.
Pieņemu, ka tas tiešām tā ir.
Es kaut kā nepadodos. Es eju savā sirds centrā un audzēju sevi lielu. Jo tas, kas mūs bremzē vai bloķē ir “oposumi”. Ego programmas.
Sirds telpa ļauj sasniegt visu.
Izairēt jebkuru situāciju tieši tādēļ, ka to gribi izdarīt.
.
Mīļie, vārdu sakot, ja gribat pieteikties pa maksu vai barterī, droši rakstiet man uz epastu ineseprisjolkova@gmail.com ar atzīmi “Mentora programma 1500”.
Darbosimies trīs mēnešus, kur sākums būs par to, lai izmainās Tava “iekšiņa”- pārliecība, mīlestība, ticība un drosme.
Tiekamies.

Atbildēt