Grozs

MENTORINGS

Atgriezt ticību sev

Svarīgākais, ko daru kā mentore, es palīdzu katrai burvīgai sievietei, kas pie manis atnākusi, apzināties savu spēku, savu mīlestību un ticību spējai radīt to, ko viņa vēlas piedzīvot.

.

Visgrūtākais ir atgriezt centru sevī.

Pēdējā laikā es pati staigāju, uzlikusi roku uz sirds centra, lai sajūtas atgriežas sirds telpā.

Mēs pārāk daudz griežam domas galvā.

Pārāk maz esam sajūtās.

.

Es ieteiktu jums katrai laiku pa laikam uzlikt roku uz sirds čakras vai saules pinuma, lai sajūtiet, ka jūsu spēks nav galvā, bet gan ķermenī.

Mēs pārāk daudz maļamies galvā.

.

Vēl ir vērts laiku pa laikam sev pajautāt – ko tu pa īstam gribi. Piedāvāt izvēli –

  • Ja darīsi tā – kā būs?
  • Ja darīsi citādi – kā būs?
  • Ja nedarīsi nekā – kā būs?

.

Pastāstīšu jums par dažām mūsu dalībniecēm.

Vakar sarunājos ar Ramonu. Viņai ir ne tikai izkausēti -13kg pa piecām nedēļām, bet atjaunota auto braukšanas prasme, iegādei atvesta mašīna no Vācijas (Volvo džips), nopirkts brauciens kopā ar draudzeni nākamnedēļ uz Zakopani Polijā un mirdzošas acis par turpmākiem mērķiem.

Katru dienu tiek noieti 10-12tūkstoši soļi.

Un sākums bija, ka nav spēka, nav gribēšanas, nav drosmes, nav nekā. Ir tikai lielais svars, darbs, aldziņa un tā uz riņķi. Un neko negribas, jo nav enerģijas.

Tagad viss ir iegriezies jaudīgi un krāšņi.

Un vēl pat nav pagājusi puse no mūsu kopīgā laika.

Mūsu mērķis trīs mēnešiem bija plānots -20kg (kas noteikti būs. Visticamāk, būs vēl vairāk. Var gadīties, ka -30kg, jo skat – tagad būsim pusceļā un būs puse no tā. Neejam uz rekordiem, bet skatos, ka tā var būt). Bija mērķis atgūt braukšanas prasmi, kas ir izdarīts. Plus vēl būs nopirkta laba mašīna un izbraukti pirmie ceļojumi.

Jau tagad jūtu, ka ekselenti rezultāti un dikti skaisti izkustināta enerģija.

.

Cita dalībniece ir Gunta. Skolotāja. Mūsu mērķis uzsākt papildus nodarbošanos paralēli darbam, kas dotu papildus ienākumus un plašāku darbošanās iespēju.

Pa piecām nedēļām ir izveidotas trīs piedāvājumu jomas:

Pūces skola pirmskolas vecuma bērniem, kas sāksies jau nākamnedēļ.

Medicīnisko dēļu procedūras, kur jau pirmie seansi novadīti un ir interese un veidojas pieraksts uz priekšu.

Un jau izveidota programma sieviešu klātienes nodarbībām.

Tiek iekārtots kabinets, vestas mēbeles. Viss notiek.

.

Citā pilsētā, cita dalībniece Inga, kuru jūs jau pazīstiet. Ingai ir terapijas un transformācijas nodarbības angļu valodā. Divi vienā – gan ej cauri saviem dziļiem procesiem, gan stiprini un spodrini valodu.

Arī ar Ingu mēs sākām no punkta, kuru pašas nosaucām par “kapiņiem”. Ka spēka nav, neko negribas, ticības nav un motivācijas ne tik.

Un tagad ir novadīta izaicinājuma grupa Telgramā, ir izsludināts jauns kurss, kopā ar citām terapeitēm tiek iekārtots kabinets pilsētā un pats galvenais ir MIRDZOŠAS ACIS.

Pagājušo reizi, kad sazvanījāmies ar video zvanu, tieši Inga bija mans dienas prieks. Varu par viņu teikt – ir notikusi pāreja no kūniņas par tauriņu.

.

Mentora programmā nesasniegt mērķus nevar. Tas nav iespējams. Pat ja sākumā liekas, ka maļamies uz riņķi vai airējam katra savā virzienā, tik un tā vienā brīdī sajūtam kopējo pulsu un airējam vienā ritmā.

Un es jau nepieminēju vēl visu to dziļo darbu, kuru izdarām ar vecāku pieņemšanu un savā attieksmē uzlikšanu uz pjedestāla, attiecību sakārtošanu ar dzīves draugu vai vīru, ar pašai savu iekšēju harmoniju un mirdzumu. Ar noticēšanu sev, pašapziņas līdzsvarošanu un saimnieces attieksmi pret dzīvi.

.

Ar katru dalībnieci kopā darbojamies trīs mēnešus. Dalībasmaksa šobrīd ir 1500eur. Par šo maksu varu paņemt vienu dalībnieci.

Ja vēlies – varam iepriekš sazvanīties ar video zvanu, lai saprastu, vai varu Tev palīdzēt sasniegt iecerētos mērķus. Vēl var gadīties, ka vajag palīdzēt izairēt laivu, kas uz sēkļa, un nekādu mērķu nemaz nav. Arī tādi gadījumi mums ir.

Vārdu sakot – ja vēlies pieteikties – raksti man uz epastu ineseprisjolkova@gmail.com ar atzīmi “Mentora programma 1500”.

.

Bildītē

Mēs ar Ilzi vakar savās mentorsarunās.

Atbildēt