Grozs

EES enerģijas atjaunošanas sistēmas

EES 2.turpinājums

1.turpinājums

Viens no uzreiz pamanāmiem rezultātiem pēc Enerģijas atjaunošanas sistēmas apmeklēšanas ir izteikta galvas skaidrība un enerģijas palielināšanās. Tas ir tikai tā iemesla dēļ, ka mūsu mentālais, ēteriskais un visi ārējie smalkie ķermeņi tiek attīrīti ar jaudīgajiem fotonu stariem. Tiek noņemti visi ēteriskie pieslēgumi, visi plankumi no mūsu aurām sāk pazust, un mūsu aura ieņem dabisko tīro stāvokli,- tādu, kāds tas bija mūsu dzimšanas brīdī. Tajā brīdī atjaunojas visas mūsu funkcijas – gan domāšana, gan enerģijas sastāvs un daudzums, gan arī visi fizioloģiskie procesi.

Un tas tad arī ir tas, kā mūsu civilizācija varētu turpmāk atlabt. Jo sakārtojas ne tikai auras un čakras, kas ir pieslēgtas katra savam enerģētiskajam ķermenim, bet sakārtojas arī smadzeņu sinapses, t.i., saiknes savā starpā. Pazūd nevajadzīgie liekie saslēgumi, kas ir saslēgušies nepareizos veidos – būtībā muļķības, kas mūsu prātā ir saskrējušas. Šīs sinapses lēnām sāk pazust, un paliek tikai tās lietas, kas ir vērtīgas un kuras mums ir attīstošas, harmoniskas, pašapzinošas un rada spēju mums apzināties, ka esam suverēni, vienreizējs katrs atsevišķi pats par sevi, un mūsu abas smadzeņu puslodes sāk sinhroni saslēgties vienlaicīgi. Un mēs neesam tikai ezotēriski domājošie, ka viss ir lineārs, ka viss ir tikai konkrētās sakarībās un saiknēs, kā ir tikai pieņemts būt.

Ir labā puslode, kas atbild par tēlaino domāšanu, un abstrakto lietu, un, kad saliek šīs abas puslodes kopā, tad mēs esam viens pilnīgs vesels kā iņ jaņ vēl viens saslēgums, un mūs pasaule kļūst par harmonisku vidi.

Šī te enerģijas sistēma atbild par to, lai mūsu galvas funkcijas būtu harmonijā. Viss ir saistīts – mentālais ķermenis kopā ar smadzenēm un runas veidu. Tas arī izskaidro , ka pēc EES sistēmu apmeklējuma ir sajūta, ka galva kļuvusi nedabiski skaidra. Tas ir saistīts ar mentālās auras attīrīšanos.

Šīs iekārtas pamatā ir enerģija, kas tiek izstarota.

EAS (Enerģijas atjaunošanas iekārta) ir uzbūvēta ar netradicionālām metodēm , un tā izstaro tāda veida enerģiju, kas ir spējīga transformēt cilvēku šūnu līmenī, enerģētiskajā līmenī, veikt neharmoniskās, smagās, destruktīvās enerģijas neitralizēšanu, kā rezultātā organismā, ķermenī vai šūnā vairs nevar eksistēt nekāda disharmonija, bet šūnā sākas reģenerācijas procesi. Organismam tiek sniegta iespēja pašam uzsākt savu reģenerāciju un atjaunošanos. Mūsu ķermenim ir šī spēja, bet tā iespējama nepilnīgi. Ķermenim mūsdienās nepiemīt spēja pilnībā atjaunoties, jo nekas līdz šim no modernās medicīnas iekārtām nespēj noņemt šo enerģētisko disharmoniju.

Mēs varam tikai paārstēt sevi, cīnīties ar sekām, vai arī varam lokāli transformēt kādu no šūnām, bet šīs gaismas iekārtas pamatā ir skalārā enerģija – tā ir tāda kā nulles punkta, kā vakuuma enerģija. Tā ir tā enerģija, kas plūst cauri Visumam, kā Radītāja enerģija, kas ir spējīga šo pozitīvo enerģētisko lauku pilnībā atjaunot. Nevienā no tradicionālajām zinātnes metodēm ar šo vispār nenodarbojas.

Vēl jo vairāk – manā izpratnē šo enerģiju neviens arī tā līdz šim neatslepenoja, jo tā būtu pretrunā ar tradicionālo medicīnu, kas ir ļoti liels naudas peļņas avots.

Līdz ar to, tie cilvēki, kas šīs iekārtas nolēma atslepenot un publiski piedāvāt, sastapās ar lielu pretestību. Bet viņi tam jau bija gatavi un ar visām metodēm tika nodrošināta iespēja, ka šādi 300 centri gadā tika atvērti, un nu jau vairs šo iekārtu izplatību nav iespējams apturēt. Viņas jau ir aizgājušas plašumā.

Sandija Strazdiņa

turpinājums sekos….

Ja vēlies piedalīties Baltijā pirmā šāda centra radīšanā un laikus norezervēt sev vietiņu jau oktobrī, vari veikt priekšapmaksu procedūrām. Abonementa avansa summu nosaki pats, anketā ierakstot, cik gribi iemaksāt. (sākot no 60eur un maksimālā summa ir bez ierobežojuma, jo izņemt pakalpojumu varēs gan maksātājs, gan ģimenes locekļi vai draugi un paziņas).

Anketiņa, lai saņemtu izrakstītu rēķinu ej.uz/x5sm

Bildītē: mūsu EESistēmu centram ielikām četrus stūrakmeņus

Atbildēt