Grozs

Tiešraides

Visu salikt pa plauktiņiem

4. jūnijā sāksies Matīsa un Ineses grupa KVANTU APZIŅAS AKTIVIZĀCIJA. Matīsa grupās vienmēr klātesošas ir dziļas zināšanas un izpratne par Visuma uzbūvi, par notiekošajiem procesiem un mūsu lomu visos šais procesos. To apliecina arī daudzās atsauksmes no iepriekšējo grupu dalībniekiem:

– Paldies, ļoti vērtīgi kā vienmēr, interesanti klausīties pat civilizācijām, ego un vispār visu, ko stāsti un meditācijas laikā piesaucot eņģeļus pārņēma vieglas trīsas.

– Esmu ļoti pateicīga Matīsam par šo kursu, kas mani ieinteresēja un ieveda citādākā pasaulē. Paldies par iespēju būt meditāciju ceļojumos, par gaismu un mīlestību , ko varu paņemt un justies savādāk

– Visas kursa tēmas šķiet ļoti aizraujošas, noteikti gribas izzināt vēl. Un tieši Matīsa pasniegšanas veids spēt sarežģīto paust saprotami piepilda šo kursu ar īpašu gaisotni un enerģiju, milzīgs paldies Tev, Matīs! Pilnīgi noteikti ir vajadzīgs turpinājums. Jo Dievišķā zinātne ir vissarežģītākā un visaptverošākā. Patīk, ka nodarbības beigās ir meditācija. Un īpašu svaru tam visam uzliek tas, ka kursā ietverts cilvēka kā radītāja skaidrojums, – tas nekas, ka par to ir runāts citos Tavos kursos – par šo tēmu var klausīties vēl un vēl. Un vēl īpašāk, ka Tu, Matīs, dalies ar savu personisko pieredzi, secinājumiem un iedrošinājumiem par to, kā nonākt tur, kur visi mēs gribam, par ko sapņojam vai esam jau ceļā, un nenovirzīties – pie sava mērķa. Priecājos, ka šo skaisto izzināšanas un atklāsmju ceļu ejam kopā

– Viss šķiet interesants un vērtīgs šajā kursā, ko stāsta Matīss. Es arī ļoti vēlētos vēl kādu kursu ar meditāciju praksēm. Zemes/civilizāciju vēsture.. ļoti interesantas tēmas, it sevišķi tāpēc, ka tikai tagad tās sāk atklāties patiesā Gaismā. T.i.augsti attīstītās civilizācijas mums atstājušas mantojumu, kuru glabājam..bet sākot to izprast, varam pacelties uz augstāku attīstības līmeni. Kurss deva lielāku.

– Ļoti interesē un šķiet vērtīgs viss, ko stāsta Matīss Labprāt klausītos vēl kādu kursu Šāda forma noderīga informācija+meditācija ļoti patīk Paldies

– Klausījos vairākkārt. Ļoti iedvesmojoši! Paldies!

– Paldies, Matīs, ka palīdzi tuvoties pārejai! Radās daudz plašāks skats par tēmu… Mani uzrunā Tavs mierīgais, interesantais stāstījums, bet meditācijās vispār rādi Pasauli/Visumu kā tādas brīnišķīgas, mainīgas gleznas…..tādejādi, notiekot pārveidošanās procesiem smadzenēs, ķermenī un Dvēselē ….

– Paldies par informāciju, ļoti vērtīgi un saprotami izskaidrots

– Vārdos neizsakāms paldies, Matīs Tava spēja pasniegt šīs sarežģītās lietas saprotami un iejūtīgi pret mūsu apziņu ir apbrīnojama.

– Šīs tēmas klausos ar interesei un gandarījumu, dvēsele gavilē klausoties par sevi bet vispār tveru katru vārdu, kaut kur uzķeros, un klausos vairākkārtīgi. Meditācija brīnišķīga, ļoti, ļoti spēcīga. Pateicībā Tev

– Ārkārtīgi interesants kurss! Līdz šim šāda veida informāciju grābstīju kaut kur pa drupačiņai… Un ir lieliski, ka Matīss ir izveidojis šādu kursu, kur šīs zināšanas par Visumu ir apkopotas, saprotami izskaidrotas un “saliktas pa plauktiņiem”. Paldies, paldies, paldies!

Tiekamies 4. jūnijā 20:00

Atbildēt