Grozs

par Ineses grāmatām… par semināriem, konsultācijām, meditācijām un nometnēm…


Bailes… Nekad it kā dzīvē neesmu baidījusies. Esmu diezgan droša, vienmēr uzskatījusi, ka, lai vai kas notiktu, es ar visu tikšu galā. Varbūt pārāk lielu medāli biju piespraudusi sev pie krūtīm, jo dzīve iegrozīja tā, ka konkrētu notikumu priekšā paliku bezspēcīga. Nāca kā viesulis, kurš nežēlīgi aizslauka visu, kas tam ceļā! Tas nolika mani uz ceļiem, lika pieņemt, samierināties, būt pazemīgai tā priekšā un pacietīgai, gaidot, kad tas norims… Ak, kā tas sadragāja manu Ego un lepnumu!

Bet ar grābekli stāties viesulim pretī nebija jēgas… Es nolīdu pagrabā un gaidīju. Drīz kļuva mierīgi un droši. Biju izveidojusi pati savu patvērumu, no kura nu jau baidījos nākt ārā. Bailes kļuva paniskas, tās mani paralizēja, tādēļ es klusi turpināju sēdēt pagrabā. Bet cik tad ilgi? Bija jānāk ārā, jāceļ jauns mājoklis, jāstāda ābeļkoki un rožu dārzi, jāpļauj mauriņš un jāpriecājas par sauli pie debesīm un jābauda putnu dziesmas. Bet nebija spēka. Lai arī apkārt man vienmēr bijuši fantastiski cilvēki, kuri iedrošina, atbalsta, mīl un gatavi palīdzēt, tas bija kas tāds, ar ko man jātiek galā pašai. Savu glābiņu radu šeit – Laimes terapijā, kā to sauc Inese.

Grāmatu “Audzēt mīlestību” apriju pāris dienās, nodaļu par bailēm izlasot kādas 5 reizes… Likās,ka ar katru reizi kaut kas noklikšķ manos dziļajos kambaros un kādas durtiņas atveras. Ak, Kungs, es pirmo reizi ieraudzīju gaismu savā ierakumā! Es burtiski sajutu to smaržu no saviem jaunajiem ābeļdārziem un rožu dobēm, ka tā vēlme atkal to visu sajust beidzot bija stiprāka par manām paniskajām bailēm no iedomātā viesuļa, kurš atkal varētu baisi visu nopostīt. Bet ja nu tomēr nenoposta? Ja nu šoreiz nebūs tik stiprs? Ja nu uzpūtīs, bet ābeļdārzs paliks neskarts? Ojj… Šis nu tagad nelika man miera, tā ka es apvilku savu krāšņāko kleitu, uzkrāsoju lūpas, pasmaidīju savam atspulgam un beidzot visai droši sev noteicu: “Agnes, saņemies! Viņš neko tev vairs nenodarīs!” Un pirmo reizi es noticēju…. Ābeļarzs un rozes gan vēl nezied, bet vagas jau sadzītas ? Inese, PALDIES!


 

Mīļo Inesīt un visa lieliskā Pavasara studija,
Lai gan man ir tikai 20, es esmu saskārusies ar posmiem dzīvē, kad neesmu spējusi ieskatīties spogulī, jo sevi tik ļoti esmu uzskatījusi par neglītu. Tas, ka salīdzinājumā ar visām mana vecuma meitenēm, man vēl nav bijušas attiecības, arī nav palīdzējis. Turklāt pēdējā pusgada laikā ir nomiruši divi man ļoti tuvi cilvēki, kas ir sadragājis manu iekšējo pasauli vēl vairāk. Lai arī esmu lasījusi visas Tavas grāmatas, savu 100 dienu apņemšanā ceļu sāku tikai 20. janvārī. Laikam jāsaka, ka “100 dienu apņemšanās” atrod cilvēkus īstajā laikā. Turklāt es studēju ārzemēs, līdz ar to biju pārliecināta, ka neesmu paņēmusi nevienu Tavu grāmatu uz šejieni. Šorīt, pārlūkojot savu grāmatu plauktu, sapratu, ka esmu gan paņēmusi vienu Tavu grāmatu un, kā par pārsteigumu, tieši “100 apņemšanās dienas”. Man patīk ticēt, ka dzīvē nav nejaušību, tāpēc vēlējos padalīties ar savu skaisto atradumu šorīt.


 

Ar mīlestības pilnām acīm raugos uz dzīvi. Es nezināju, ka pasaule var būt skaista, ka tumsu var dziedēt. Mīlestības pilnām stīgām manas domas rosās ap šo grāmatu. Es cerēju, bet tagad es zinu. Es vienkārši ticu, ka šai pasaulei ir jēga. Šī grāmata..šis stāsts. Tas ir visskaistākais ko esmu lasījusi. Tas mani piepilda tik skaidri, ka nespēju rast īstos vārdos. Šķiet vētra aiz loga pārvērtusies cerību, mirdzošu dvēseļu dziesmu jūrā. Es šo grāmatu gaidīju visu savu dzīvi un tā atnāca kad to negaidīju. Es Tev pateicos Dievs par ko tik skaistu un tik īpašu. Es Tev pateicos Inese par šo iespēju ieraudzīt pārpasaulīgu skaistumu, raudot aiz prieka. Es svinu Tevi mana mīlestība, mana dzīve, mans Dievs! Mammīt, kāpēc tā? Jo Dievs vienmēr Tevi sargā un mīl. Vienmēr!!!


Sirsnīgs paldies Inesei par izveidoto Pavasara studiju,kur ir iespēja sanākt kopā visdažādākajiem cilvēkiem,kurus vieno vēlme atrast ceļu pie sevis un apzināties savu patieso būtību. Tas protams ir garš ceļš,kas katram veicams individuāli,bet jauki,ka ir iespēja satikties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem,ieklausīties viņu pieredzē un sev noderīgās atziņas paņemt arī sev.

Arī es esmu tikai ceļa sākumā,bet jau tagad zinu,ka mani tas aizrauj un garīgi bagātina.Bet varbūt tas nemaz nav ceļa sākums,tikai pazaudēts ceļa pavediens,kurš bijis pazaudēts un atkal jāatrod. Noteikti tā arī ir, jo bērnībā viss likās tik skaidrs un saprotams un netika veltīgi uzdoti neskaitāmi jautājumi un mežģīts prāts.
Sirsnīgi novēlu mums visiem atrast un atmodināt savu iekšējo bērnu,lai mēs kļūtu laimīgāki,priecīgāki un atvērtāki apkārtējai pasaulei. Un Jaunajā gadā vēlēšu ikkatram atrast pazaudēto ceļa pavedienu un ritināt to uz priekšu droši un aizrautīgi!


Paldies par grāmatām. Divus gadus bibliotēkā gaidīju rindu, kad lasītājs atnesīs grāmatu un tieši dienu pirms Ziemassvētkiem sāku lasīt. Tā kā sapņi piepildās. Vajaga tikai ticēt.


Labvakar! Gribēju pateikt tik to ka Jūsu grāmata par septiņām saulēm ir tik laba, ka grūti to vārdos aprakstīt.. esmu tikusi apmēram līdz pusei, ik pa laikam nolieku malā, tad atkal paņemu un kādu nodaļu izlasu.. baudu nsteidzoties, bieži vien pāris teikumos ir pateikts tik daudz un precīzi un liekas – nu kādēļ tikai tagad es pie tādas grāmatas esmu tikusi!


 Tikai nosacīti nesen saskāros ar Jūsu grāmatām, tās patiesi manī modina labas sajūtas, īstu siltumu sirdī kā bērnībā, par kuru biju aizmirsusi 8gadus sirgstot ar vegitativo distoniju, man noteikti klibo praktiskais izpildījums, bet gribu pateikt paldies, ka Jūs rakstāt, tās lietas ir Tik, Tik svarīgas, man tās iztrūka. Mīłš paldies! 🙂


Inese!

Man tas izdevās!

Vēlos pateikties par vērtīgajām atziñām, kuras guvu pagājušās nedēłas karmas seminārā. Paldies arī par ieteikumiem, kā sakārtot savu dzīvi. 

Es uzrakstīju vēstules visām dvēselēm, kuras mani satrauca vai kuras es pati biju sāpinājusi savulaik. Un paradoksāli ir tas, ka ikreiz katru, kuram biju uzrakstījusi kādā no dienām, es redzēju sapnī, tai skaitā arī tos cilvēkus, kuri vairs nav uz šīs pasaules. Brīnumaini!

Redzēju arī savu īsto tēti. Ļoti skaists vīrietis, nu pilnīgi manā gaumē! Es atpazinu viņu pēc skatiena, redzēju viņa acis, kuras bija pilnas mīlestības.

Tagad, man škiet, ka kaut ko sāku saprast no dzīves. Šobrīd vēlreiz pārlasu Tavu grāmatu “Audzēt mīlestību” un audzēju mīlestību sevī. Pēc apkārtējo cilvēku attieksmes, ar kuriem saskaros, redzu, ka ir izmaiņas. Tā ir tāda kaifīga sajūta – būt mīłumā ieskautai, radīt un darīt visu ar mīłumu. Un sajūta ir kolosāla, kad Tev ir, ko dot citiem!

Man vairs nav bail darīt to, ko sirds iesaka. 

Sirsnīgs paldies!

Novēlu Tev un Tavai komandai radošus panākumus!


 

Paldies Tev, Inese, par grāmatu “Ieelpo laimi un mīlestību”. Paldies par siltumu, mīlestību un maigumu, kuru esi ielikusi savā grāmatā, kurš tik burvīgi staro no katras grāmatas lappuses. Lasot grāmatu, brīžiem lecu kājas un drudžaini staigāju pa istabu, jo tik ļoti izlasītais sakustināja manu esību, ievedot mani dziļās pārdomās. Bet lai vai kā man ir tagad, es redzu savai dzīvei jēgu, iespējas. Es redzu, ka varu! Un šī sajūta pieaudzē spārnus, lielus, baltus, visu varošus! Paldies Tev!!! Mēs noteikti tiksimies caur citām Tavas grāmatas lappusēm un domāju, ka tiksimies arī klātienē!!! Lai Tev izdodas arī turpmāk!
Un kas pats interesantākais. Tavu grāmatu lasu jau otro reizi. Bet šoreiz lasīju jau pavisam citādāk. Pareizāk laikam būtu teikt, ka es jau esmu pavisam cita! Es zinu, ka man vēl ir daudz darāmā savā izaugsmes ceļā, savā laimes terapijas ceļā, bet es skaidri sajutu, ka es esmu ceļā! Es esmu!


Mīļā Inese!

Sen jau gribēju Tev uzrakstīt vēstulīti, bet nu vairs nevaru klusēt!:)
Tik milzumliels prieks par jūsu mazulīti! No sirds apsveicu!
Man pašai ir mazs puisītis, un jau ilgāku laiku domāju, cik brīnišķīgi būtu, ja Tu varētu dalīties savās zināšanās arī par bērniņu audzināšanu!:) Un – kā mammītēm strādāt ar savu apziņu un zemapziņu, lai nekaitētu mazajiem, bet palīdzētu tiem augt laimīgiem. Un kā nepieķerties par daudz bērniņam… (būšu pateicīga, ja ieteiksi kādu autoru un lasāmvielu).
Izmantošu iespēju arī pateikties par Tavām grāmatām un mājas lapu! Kad iznāca Tava pirmā grāmata, piedzīvoju smagu šķiršanos. Tieši Tavā grāmatā es atradu zināmu izskaidrojumu tam, kāpēc tā notika un, galvenais, ticību, ka mana laimīgā dzīve vēl priekšā! Pēc pāris gadiem, kad pati biju sevi sakārtojusi, satiku savu Īsto vīrieti (kaut „precību gadi” sen garām) un tagad jau esam trijatā.
2014.gada beigās ar lielu prieku lasīju „Audzēt mīlestību”. Fantastisks viedums un dzīvesgudrība! Nu jau pilnīgi skaidri spēju identificēt savas kļūdas bijušajā laulībā, bet tajā laikā nebiju tik gudra, lai spētu laulību glābt (un labi, ka tā!). Tagad pa vakariem, kad mazais čuč, priecājos par „Septiņām saulēm”, kā arī regulāri ielūkojos Tavas mājas lapas sadaļā „Jautājumi un atbildes” – vienmēr gūstu tur iedvesmu vai kādas atbildes savai dzīvei.
Lai svētība it visā, ko dari!


Sveika, mīļo Inesīt!:)
Paldies, ka Tu esi, burvīgā! Manī ir pārliecība, ka esi mainījusi visas Latvijas meiteņu uztveri. Tā var noteikti apgalvot, jo Tavas grāmatas zina visi, kas interesējas par izaugsmi, laimi un mīlestību:) Protams, ka ir cilvēki, kas jau piedzimst ar šīm zināšanām sevī. Ir atkal cilvēki, kam cits ceļš zem kājām. Visā visumā, Tevi un Tavas domas zin un apspriež, analizē, pieņem vai nepieņem. Vai pieņem pēc kāda laika. Taču Tu esi tā, kas ieskandināja Pavasari te, mūsu skaistajā zemītē, Latvijā:) Nu jau kopā ar Tevi čivina daudz, daudz lielāku un mazāku pavasara putniņu.


Paldies, ka vienmēr atbildējāt uz manām vēstulēm grūtā brīdī! Paldies par to milzīgo darbu, ko darāt mūsu, visu vecumu meiteņu, labā!


Milzīgs paldies Inesei par pašapziņas vebināru! Tas bija tik trāpīgi man šobrīd, ar katru vārdu sapildījos. Inese ir iedevusi man caur vebināru reālus instrumentus, ar  kuriem jau varu sākt celt savu pašapziņu 🙂 Esmu bezgala pateicīga Dievam, ka pēdējā brīdī „nejauši” izlasīju mājas lapā. Nu tāda Dieva dāvana notika 🙂


Sveika, mīļo Inesīt! Rakstu Tev lai pateiktu lielu, lielu un no visas sirds PALDIES par vebināru, kurš bija veltīts bailēm. Vakar to arhīvā noskatījos un ai kā tas man patika un derēja (un zinu, ka derēs vēl).  Joprojām apbrīnoju Tevi un Tavu spēku, pacietību, neatlaidību, izturību! APBRĪNOJAMI! Un cik tas ir skaisti un iedrošinoši mums-pārējām, kurām pietrūkst TĀDA spēka, sīkstuma un noturības savā ticībā, apgūtajās zināšanās un prasmēs… Klausījos Tevi un ik pa mirklim sapratu un sajutu, ka to taču zinu un to jūtu, un redz šo zinu, bet ikdienā piemirstu un tad sajūtos vientuļa un pagurstu…bet atliek tik atsperties pret zemi, pacelt acis pret Debesīm un sarunāties ar tām… Un ticība un spēks atgriežas  Viena lieta gan man bija nezināma un tikai nesen sajusta…Runa ir par to, ka pēc ceļojumiem cilvēks ir mazliet iztukšots un enerģiju zaudējis…jā, to es pavisam nesen sajutu un man bija neziņa – kamdēļ tā jūtos?…es pati savā galvā biju izdomājusi tādu iemeslu, kā Tu tagad pastāstīji…un klausoties, sapratu – ak, redz kā, tātad es pareizi biju sadomājusies  Joprojām katru nedēļu darbojos ar Tavām meditācijām – gan tieši tās klausoties CD, gan izejot dabā un veicot visu pati, bet pēc Tava scenārija  ir tik interesanti sajust un redzēt un jā – ticēt ka pasaule mainās un mēs maināmies…

Lai brīnišķīgs pavasaris Tev un visiem Taviem mīļajiem!


Mīļā Inesīt!

Paldies par Taviem padomiem! Patiešām palīdz un nomierina! Tev ir talants caur tādu mīlestību cilvēkiem iedot mieru un paļāvību, ka viss jau būs labi. Vienkārši ļoooooooti sastresojos par savu bezspēcīgo situāciju. Nevarēju izprast, ko tad tādu nepareizu biju sadarījusi, ka ar mani notikās šādas lietas. Pareizi Tu saki, ka var jau tā pat darīt, tikai nedaudz savādāk. Vēlreiz mīļš paldies par Tavu atsaucību un padomiem!


Sveika Inese! Vēlos izteikt pateicības par Jūsu darbu. Grāmata 7 saules mani iedvesmoja mainīties! Es sajutu, ar kādu mīlestību ir sarakstīta šī grāmata. Man pirmo reizi bija vēlēšanās noglāstīt grāmatu un piespiest to pie savām krūtīm katru reizi pēc lasīšanas. Paldies! Paldies! Paldies!


Paldies, Inesīt, par brīnišķīgo disku “Sievišķības afirmācijas” !!! Ļoti vērtīga un noderīga lieta, ja grib pārprogrammēt savu zemapziņu uz pozitīvām pārmaiņām.


Vēlos vēlreiz pateikt paldies par visu, ko dari. Tevis rakstītās grāmatas vienmēr ir rokas stiepiena attālumā. Attiecīgajos brīžos zinu, kur smelties iedvesmu un rast atbildes uz jautājumiem. Mīļš paldies Tev!


Sveiki! Vēlos pateikt lielu un sirsnīgu paldies par grāmatu “Audzēt mīlestību”, ko šodien saņēmu, tieši šobrīd man aktuāla ir partnerattiecību tēma. Lai arī esmu izlasījusi pagaidām 1/5 no grāmatas, tā ir tik bagātīga ar informāciju, padomiem piemēriem, lasu ar lielu prieku un mīlestību. Paldies!


Liels paldies Jums par jau uzrakstītajām grāmatām, lasu un pārlasu, smeļos iedvesmu un rodu atbildes uz man svarīgiem jautājumiem. Un var just, cik daudz ir mīlestības tajā, ko darāt, mani tas patiešām iedvesmo un palīdz arī savu dzīvi piepildīt ar mīlestību. Esmu ļoti priecīga, ka drīzumā būs arī trešā grāmata, ar nepacietību gaidu !!!


Vēlos pateikt paldies par grāmatu “Ieelpo laimi un mīlestību”, paldies par iedvesmu! Svarīgi man liekas, ka grāmata tiešām ir kā saruna, ka kāds māca, skolo bez rāšanās un kauninājuma. Man liekas, ka caur grāmatu var sajust maigumu un mīlestību. Sevi zinot, grūti iedomāties saniedzam tādus rezultātus, bet jau pirmajā dienā pie sevis skaitot afirmācijas, biju pārsteigta par jaunām, pozitīvām izjūtām sevī, arī māju sāku bužināt un samīļot. Paldies par dalīšanos pieredzē un zināšanās! Mudžinu šo teikumu un nevaru izdomāt kā labāk pateikt to, ka apbrīnoju Jūs par sasniegto, jo darbs ar sevi, pie saviem ne tik jaukajiem paradumiem ir grūts. Un cik daudz netikumu lien ārā! Tad gan nolaižas rokas un gribas raudāt. Bet Jūsu grāmata man tagad ir blakus, kaut vai teikumu dienā izlasīt, kaut vai redzēt grāmatu kā atgādinājumu nepadoties uzsākot jaunu ceļu.


Labrīt, svētdienā! Inese, es šad un tad, nu gluži kā mācību grāmatu, atveru sadaļu “Atbildes un jautājumi” Tavā mājas lapā un un lasu Tavu atbilžu dēļ tikpat kā Tolles grāmatu vai kādu citu. Man gribas Tev teikt, ka atbildot vienam cilvēkam, Tu patiesībā atbildi tik daudziem cilvēkiem, jo palasot, nereti daudzas problēmas izrādās tik pazīstamas. Mīļā Inese, pateicos Tev no sirds par to, ka Tu palīdzi. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tas citreiz ir. Gribu novēlēt – Mīlestību, prieku pavasari gaidot Tev un mums visām !!!:)


Paldies par Jūsu sniegtajām atbildēm – tās ir vienkārši fantastiskas… Un Jūs darāt neizmērojami noderīgi gaišu darbu sabiedrības labā… Paldies Jums par to:)!


Tās atbildes, ko Tu sniedz cilvēkiem uz viņu jautājumiem (arī maniem) ir patiešām kaut kas fantastisks! Sūtu Tev Milzum Lielu Pateicību! Paldies!!


Milzīgs paldies Inesītei, jo ar lielu interesei lasu viņas grāmatas. Tūlīt jau būšu izlasīju otru un ikzreiz,izlasot kaut vai pāris lapaspuses, es sajūtu sevi laimi, viegluma sajūtu un izjūtu mīlestību.


Pašlaik lasu grāmatu “Ieelpo laimi un mīlestību” – pati labākā, kādu vien esmu lasījusi, jo tā ir uzrakstīta vienkāršā valodā, sistemātiski sakārtotas tēmas, kas apver dzīvē būtisko, un pats galvenais šī grāmata un Ineses padomi strādā,vismaz uz mani atstāj lielu iespaidu, iedvesmu tos nevis tikai zināt, bet piekopt savā dzīvē. Paldies manai vārda māsai par sniegto pozitīvismu!


Vienkārši gribēju pateikt milzīgu paldies par iespēju lasīt “jautājumus un atbildes” Tavā mājaslapā. Šodien pamodos ar labu noskaņojumu, bet pēc ziņu izlasīšanas par situāciju Ukrainā noskaņojums spēcīgi pasliktinājās, pilnīgi neko negribējās darīt, tas ilga pāris stundas, bet pēc ielūkošanās Tavā mājaslapā, tieši forumā, noskaņojums uzlabojās, palika labāks, neka tas bija no rīta. Milzīgs PALDIES!!!!


Mīļš, mīļš paldies, Inesīt, par Tavām atbildēm šajā lapā!!! Es priecājos un pateicos Tev par to, ka Tu spēj uz tik dažādiem
jautājumiem atbildēt tik saprotami, mīlestības piepildīti un pat lasot svešus jautājumus, šķiet dvēselē kaut kas sakārtojas un vienmēr kaut ko iegūsti, kādu atziņu un dzīves mācību. Man gribās teikt, ka es Pateicos Dievam, ka viņš Tev ir devis tādas spējas, caur ko savukārt mums citiem ir iespēja mācīties un pilnveidoties tālāk. Ar mīlestību un no sirds ! 🙂


Paldies Dievam un Jums par šo interneta lapu un grāmatu, tā sniedz tik daudz atbilžu man un ir liels balsts man ikdienā. Beidzot saprotu un esmu sākusi mācīties, kādai jābūt, kā jāizturas sievietei, beidzot liekas, ka eju pretī laimei  🙂


Liels paldies Tev par iedvesmu, ar kuru devīgi dalies Pavasara studijas mājas lapā. Līdz šim daudz esmu lasījusi, lasījusi, krājusi lasīto, zināšanas un ilgus laikus domājusi, ka darīšu to, to, un vēl to, bet ar lasīšanu un gatavošanos viss arī beidzas. Brīžiem likās, ka nu jau gudrības pārpārēm, tikai nezinu, ko iesākt, jo notikumi nevirzās tā kā gribētos.
Un tad nāca Tava grāmata – tikko esmu to izlasījusi un patiesi priecājos, ka beidzot parādās asni arī manai rīcībai (mājas samīļošana, prakšalana, divi kastanīši kabatā). Nu jau ilgojos pēc meditāciju diska.


…esmu sākusi lasīt “Pavasara studijas” mājas lapu un grāmatu “Ieelpo laimi un mīlestību”..un jūtu, ka notiek pārmaiņas ar mani un manu dzīvi! 🙂 …solīti pa solītim uz priekšu. Saprotu, ka sev lietas apkārt sāku redzēt citādi! Grāmata man ir kā atspēriens, šodien sakopu ledusskapi, visu, kas uz tā salikts un piesprausts ar magnētiņiem.. mazs pūkains lācītis, galīgi noputējis.. tagad sakopts, tīrs 🙂 Jūtos dikti labi! Redzu ka man būs ko strādāt!!! 🙂 Grāmatu esmu sākusi lasīt, un tā ir forša!

Šodien, no rīta, savu mazo meitiņu izcēlu no gultas ar tāāādu mīlestību! Dārgums un prieks! Viņa man pieglaudās ar vaidziņu, un ar savām mazajām rociņām aptaustīja manus auskarus… Pilna mīlestības es viņai nomazgāju rociņas, mutīti… un iekšēji bija sajūta, ka viņa jūt, ka mamma mainās 🙂 Es pat apjuku, likās ka runas tonis man ir mainījies… Jūtos dikti labi, un turpināšu šo iesākto ceļu! Ir daudzi jautājumi, kurus vēlos atrisināt… Domās sūtu pateicību, ka esat! Paldies!


Pirmkārt jau gribu pateikt lielu, lielu pateicību par vakardienas semināru. Ar tik pozitīvu noskaņojumu braucām ar draudzeni mājās un šodien vakardienas iespaidā ar tādu patiku un enerģiju tīrīju māju, ka ļoti sen tā neesmu jutusies. Pie sevis nodomāju, Dieva sūtīts cilvēks man. Visu laiku domāju par to ko runāji, kāda pozitīva enerģija izstaroja no Tevis, ka tiešām ir grūti justies savādāk. Tagad esmu gatava mainīt savu dzīvi:) Tik daudz līdzību saskatīju tajā kāda Tu biji kādreiz un es tagad….


Vēlējos pateikt lielu paldies par Jūsu grāmatu, kas tapusi daudzu gadu garumā piedzīvotās pieredzes rezultātā. Jūs esat spējusi piecelties no pelniem, kas devis tiesības un spējas tik cilvēciskā un saprotamā veidā par to stāstīt arī citiem. Atklāti runājot, pat beigās apraudājos, cik ļoti viss mani uzrunāja. Tagad arī šī grāmata pievienosies manai “Zelta izlasei”!


Kā tas parasti mūsdienās notiek mūsu tehnoloģiskajā laikmetā – kādā dzīves grūtā brīdī meklējam palīdzību vai atbalstu savām domām internetā. Tā arī izdarīju es – Google vārdu meklētājrindā ierakstīju – Kā kļūt laimīgai… Protams, apzinājos, ka internets nesniegs gatavu recepti man kā kļūt laimīgai un tikt ar sevi galā, bet klusībā cerēju, ka varbūt man tiks dota kāda zīme … 🙂 Un tā es nonācu līdz Jūsu mājas lapai – Pavasara Studija. Sāku lasīt rakstus un sapratu, ka tas tieši arī ir, ko meklēju … Lasot rakstus par pozitīvo domāšanu un laimes terapiju, sajutu sevī pārmaiņas – iztaisnojos krēslā no pozas ar sakņupušu muguru, kur roka atbalstītāja zodu, likās, ka tieku uzrunāta tieši es …

Paldies par tik jauku mājas lapu! Lasītais manī raisīja tikai pozitīvas domas un lielu, lielu vēlēšanos kaut ko mainīt savā dzīvē.


Kopš esmu iegādājusies Tavas grāmatas, mana dzīve ir kļuvusi pilnvērtīga. Tajās ir daudz atbildes un padomu, kas dzīvi padara skaistu un laimīgu. Tavi ieteikumi stiprina, iedrošina un palīdz ticēt, ka viss notiksies. Esmu sapratusi, ka viss šai dzīvē ir atkarīgs no manis pašas un manas ticības. Agrāk nezināju, ar ko sākt, tagad gan zinu. Mācos dzīvot ar mīlestību.


Man ļoti gribas pateikt paldies par “Pavasara studiju” un visu, kas tajā notiek. Tā ir pasakaina ideja – veidot šādu, es gribētu teikt, pasaulīti. Vienmēr, kad paliek skumji, palasu kaut ko un liekas, ka dzīve mainās pati no sevis. Ar “Pavasara studiju” esmu pazīstama tikai kādus 3 mēnešus, bet tie paši man ir ļoti daudz devuši, arī pati esmu mainījusies. Žēl, ka tas notiek tad, kad jau tuvu pie 50. It kā zināmas un saprotamas, vienkāršas lietas, bet tajā pat laikā dzīvē līdz šim kaut kā nebija piedomāts un nepielietojās.


…paldies Inesei, ka viņa ir tik vienkārša, saprotama un dzīva, reāla…patiesa, no dzīves neatrauta, uz zemes stāvoša. Viens ir lasīt un teikt…jā tas tā ir..es to zinu. Otrs ir tas, ka tas ir cilvēks, kas spēj  to gudrību izlaist caur tevi tā kā strāvu..caur ķermeni..caur dvēseli un Tu lēnām jūti kā tas sāk darboties.


Mīļš paldies, Inese! Kā vienmēr, priekš manis bija jauki, mīļi, interesanti. Ļoti lielā mērā mainos pateicoties Tev, Tavai laimes terapijai, kas man tik ļoti uzrunā un iedvesmo, kas man ir ļoti nepieciešama.


Sirsnīgs paldies par abām grāmatām. Tikko abas esmu izlasījusi un sapratusi, ka nedaudz jau arī agrāk esmu domājusi tāpat kā Tu un arī rīkojusies (par to man ir tāds milzīgs un bērnišķīgs prieks), bet lielāko daļu gan ieguvu no Tevis uzrakstītā. Paldies, par sarunu divu grāmatu garumā, no kuras es tagad esmu daudz savādāka nekā biju agrāk. Ļoti ceru, ka mainos tikai uz labo pusi. Bet pats galvenais – jūtos daudz, daudz labāk nekā agrāk. Jā, pasaule ir skaista! Lai arī turpmāk Tevi pavada Dieva svētība! Un mēs taču zinām, ka tā arī būs.


Nupat noklausījos radio raidījuma atkārtojumu “Monopols”, kur Jūs piedalījāties un birst man asaras kā pupas! Tik saviļņoti jūtos! Visa mana dzīve pārskrēja man acu priekšā! Kas ir bijis, kā ir bijis.. un saprotu, cik liela dāvana man ir dota, ka Tu esi ienākusi mana dzīvē, un tik mīļi un patiesi un skaidri pasaki, kā būt laimīgai! LAIMĪGAI!! 🙂 Tu atver man acis, Tu dod man spēku, Tu dod man spēju ticēt, un dāvā sirds mīļumu, Tu esi īpaša! Paldies, mīļo, mīļo Inesīt! Lasu Tavus rakstus, lasu komentārus, un meklēju un atrodu palīdzību, risinājumu savām neskaidrībām! Lai Tev Saulīte tek pa priekšu! Un milzīgs paldies, no visas sirds par to, ko Tu dāvā!


Mums katram vajadzētu pa vienai mazai Inesītei kabatiņā, kas vajadzīgajā brīdī sapurina, dod padomu, uzmundrina, …vai vienkārši pasēž uz pleca un, šūpodama kājas, bauda tēju ar cepumiem.. 🙂 un, vienkārši tāpēc, ka viņa ir tik forša!! 🙂


Esmu bezgala pateicīga visumam, ka esmu Tevi satikusi un bezgala pateicīga Tev, ka Tu seko tam, ko esi pieņēmusi kā sūtību, padarot arī manu dzīvi labāku. Kopš sāku lasīt Tavu grāmatu un klausīties vebinārus, man ir uzlabojušās partnerattiecības. Tas ir ļoooti nozīmīgi man. Esmu augusi šķirtā ģimenē, esmu vienu reizi jau šķīrusies un daudzus gadus bijusi vientuļā māmiņa. Es praktiski neko nezināju par partnerattiecībām. Es joprojām mācos, bet lietas jau mainās. Tajā it ļoti patīkami noraudzīties. Paldies, ka iemācīji sevi nesodīt. Arī tagad mēdzu gan pārēsties (man šīs īpašības novešana līdz normai ir viena no smagākajām uz šo brīdi), gan neko nedarīt, gan kļūdīties un es par to sevi vairs nešaustu. Esmu iemācījusies apskatīties uz radušos situāciju, pieņemt, ka tā notikusi, izanalizēt to un dzīvot tālāk. Es to iepriekš nemācēju.


Es lasu Tavu grāmatu pa nodaļai dienā. Tās nodaļas, kas man liekas uzrunājošākas, es lasu tā, ka pārlasu iepriekšējo nodaļu un vienu jaunu, bet ne vairāk. Tas tāpēc, lai dziļāk nosēstos atmiņā izlasītais un būtu iespēja visu cītīgi apdomāt. Un tā kā uz grāmatas ir Tava fotogrāfija, paņemot grāmatu es vienmēr ar Tevi sasveicinos. Nebīsties, tas nav fanātisms vai kāda no galējībām. Nē. Vienkārši esmu Tevi uztvērusi kā labu draudzeni, kas katru reizi pie tikšanās palīdz man noticēt sev un palīdz izveidot laimīgāku dzīvi.
Un tad, kad man dzīvē sāk parādīties satraukumi, es mēdzu noklausīties kādu vebināru. Es izbaudu būšanu Tavā sabiedrībā. Tas miers, kas ir Tevī, ir lipīgs un paldies Dievam. Kamēr es vēl augu, Tu man esi vajadzīga. Un mans sapnis reiz pašai būt tādai, lai cilvēkiem vienkārši būtu patīkami atrasties manā sabiedrībā. Tu šodien teici, ka vēlies, lai mēs sekojam Tavai idejai, nevis tikai Tev. Bet tas nav atdalāms, jo tieši darot to, ko Tu mums māci, es varu uzskatāmi redzēt, kāda es varu kļūt un man tas patīk. Man vienmēr ir bijis svarīgi tas kā izskatās mana sporta nodarbību trenere, jo tas man liek domāt par to, ko es pie viņas iemācīšos. Tāpat ar Tevi.
Tu dari brīnišķīgu darbu. Paldies Tev par to.
Silti apskauju.


Paldies, Inesīt, Tev un Tavai Komandai par svētību, ko nesat tautā… 🙂


Milzīgs paldies par Vasaras nometni. Varētu rakstīt daudz jo daudz pateicības vārdu 🙂 Vēl arvien lidoju un mans vīrs teica, lai turpinu lidot, jo šāda sieviete viņam patīkot daudz labāk !!!


Gribu pateikt lielu paldies par jauno grāmatu. Nopirku un jau izlasīju. Man jau liekas, ka ar katru grāmatu tās kļūst interentākas, dziļākas. Bet varbūt tikai lasu citādāk. Katrā ziņā šī nav grāmata, kuru izlasīt un nolikt plauktā, tā ir jātur pa rokai un ik pa laikam jāpāršķirsta, gan atradīsies kas tieši esošajai dzīves situācijai atbilstošs. Vēlreiz liels paldies.


Gribēju pateikt lielu paldies par vērtīgo grāmatu “Audzēt mīlestību”. Paldies es saku gandrīz katru dienu, kamēr lasu šo grāmatu, jo tik daudz vērtīga es ieguvu sev. Un sapratu, ka man būs jāmācās visu dzīvi. Man tā ir īstajā laikā. Tūlīt beigšu to lasīt un zinu, ka nākamo iešu nopirkt “Ieelpo laimi un mīlestību”.


Vēlējos pateikt neizmērojami lielu PALDIES par brīnišķīgajām grāmatām `Ieelpo laimi un mīlestību`…tās manā šī brīža dzīves posmā palīdzēja un palīdz joprojām saprast Visuma būtību, kārtību par visiem 100% un galvenais nonākt savā centrā un censties neietekmēties no visiem ārējiem apstākļiem. Tā ir tik brīnišķīga sajūta!! Lasot, jau ik pa laikam domās sūtīju lielo paldies, bet nonākot līdz `Ieelpo laimi un mīlestību 2` 196 lapai, kurā pasaki paldies mums lasītājām vai īpaši man, es sapratu, ka arī man tas ir jāpasaka…vēlējos pateikties par tik lieliski uzrakstītām grāmatām, kuras ir uzrakstītas tik ļoti vienkāršā saprotamā valodā…nav bijis neviens brīdis, kad es būtu sapinusies izlasītajā un domātu kā tas ir jāsaprot. Atbildot uz Tavu grāmatā uzdoto jautājumu, protams ik mirkli domāju par savu dzīvi, notikumiem…šīs sarunas patiesi ir reāla vērtība! nu re, es to izdarīju :):) Paldies!


Paldies par iedvesmojošajām grāmatām un par jūsu mājaslapu! Grāmatas man palīdzējušas paraudzīties uz dzīvi savādāk, kļūt sievišķīgākai un risināt problēmas


Esmu laimīga sev uzdāvinot dāvanu – Laimes sajūtu – Tavu afirmācijas disku. Zinu, ir bijuši brīži, kad ļoti gribējies dzirdēt Tevi, mazliet no jauna pieturēties un sakārtoties kārtējā Bēguma vilnī, nu es Tevi esmu noķērusi diskā un varu izvilkt, kad vien vēlos, it kā Tu būtu saules zaķēns manā kabatā. Paldies.
Es esmu laimīga satikt tieši Tevi savā dzīvē.
Es esmu laimīga un pateicīga pati sev par savu Izvēli būt Tava follower-e. Reizēm jau nošaubos, gan, vai nevajag man Tavu enerģiju ar kaut ko atšķaidīt arī, bet,ko es varu darīt – man tā patīk savas pēdiņas Tevis atstātās pēdiņās likt. Caur mani ātri izskrien doma – mēs neviens nezinām, ko mums Rītdiena dos, ir vērts, noteikti ir vērts noķert Laimes mirkļus skaistākos, kuri tieši mūs piepilda, piesilda, papildina mūsu enerģiju, iztīra, salīdzsvaro. Katram jau savi.
Vēl un vēl esmu laimīgaTev apliecināt savu Prieku par Satikšanās tiltiņu starp mums.
To Gaismas Pārpilnību, kuru caur manu datorkasti un tām tikšanās reizēm es esmu saņēmusi, vēlos visu bez atlikuma sūtīt Tev pašai atpakaļ.
Es esmu tik laimīga savā dzīvē par šo mūsu meiteņu Gaismas Pastu


Čau Inesīt!

Paiet 3, 4, 5 mēneši un man pilnīgi prasās Tev uzrakstīt. Tāpat vien. Tā gaiši un forši. Iespējams tāpēc, ka tieši ar Tevi sākās manis pašas iekšējā laimīte. Vēl aizvien ar uzvarām un paklupieniem, bet tik uz priekšu un uz augšu. Daudz kas noticis kopš mūsu pēdējās epastu sarunas. Savi kāpumi, savi kritumi, zaudējumi un arī ieguvumi. Vārdiem grūtumos nav vietas, tikai sirds tuvībai un zini, ka gan es, gan visas man zināmās viedās meitenes, kas ar Tevi iepazinušās- mēs visas Tev un Tavai ģimenei sūtījām un sūtam tik daudz siltuma un gaismas, cik vien iespējams aptvert.

Bet kā Tu pati ne reizes vien esi teikusi – grūtums ir mācība. Kas jāizsāp, jāsamīļo un jāpalaiž. Lai būtu vieta gaismai un jaunajam. un mūs tik daudz burvīga gaida, vai ne :)? Ar kaifu ķeru katru Tavu jaunu rakstiņu un jaunumu. Pēc lielākas pauzes beidzot dzirdēju Tevi vebinārā un kad draudzenīte vaicāja kā bija, vienīgais ko varēju pateikt- Ak dieniņ, kā man pietrūka Ineses! Nu tik forša un laba sajūta :)! Katru reizi, kad kāds par Tevi runā, vaicā atsauksmi, ir sajūta, ka stāstu par savējo cilvēku. un es zinu, ka tā jūtas daudzas jo daudzas meitenes- tik liels ir Tavs gaišums un
foršums 🙂

Jau gadus trīs esmu pazīstama ar Tevi caur grāmatām, vebināriem un semināriem un tik ļoti esmu mainījusies. Bet kas ir superīgs pēdējā laika atzinums- caur to visu esmu atradusi sevi, tikai tagad, pēc šiem gadiem. Sākumā bija skepse, tad pilnīga sekošana mācītajam, tad atkal mazliet skepse un tagad.. tagad ir kaifs no visa jauniegūtā un tam
klāt ir pievienojušās savas atziņas un vērtības- cita, pavisam jauna, daža- mazliet pretēja Tevis stāstītajam, bet tajā pat laikā tik ļoti harmoniskās attiecībās viens ar otru, ka tas visu laimes terapiju padara vēl garšīgāku.

Es te tā varētu rakstīt vēl un vēl 🙂 bet tas viss būtu par vienu-paldies, ka maini cilvēku dzīves. Paldies, ka iedvesmo atļauties vairāk un izkāpt no paša noliktajām robežām, kas mēdz būt daudz stingrākas un nežēlīgākas, kā sabiedrības noteiktās. Pateicoties arī Tavai iedvesmai, esmu sākusi blogot (un tas nekas, ka autors un lasītājs esmu es pati vien :)), esmu pārvarējusi bailes no nedrošības un “ko teiks citi” un savu hobiju sākusi pārveidot mazā, mīļā hobijbiznesiņā. No iekšiņas uz āriņu- no mazumiņa uz lielākām lietām 🙂 šādas mazās uzvariņas ir daudz 🙂

Inesīt, lai Tev skaista, mierpilna un sirsnīga diena 🙂


Sveika, Inese! 🙂
Jūs man esat liels iedvesmas avots!
Vēlos pateikties par Jūsu burvīgajām grāmatām, mīlestību, kuru sniedzat katram lasītājam, par uzdrīkstēšanos! Liels paldies! 🙂 Arī es būvēju savu laimīgo vidi, vairoju sievišķību sevī un kad jūtu, ka ir vajadzīgas pārmaiņas, eju uz tām.

Vēlos būt starp pozitīviem un iedvesmas pilniem cilvēkiem.. Vismaz censties!


Vakar līdz 1.00 lasīju un izlasīju Jūs grāmatu “Audzēt Mīlestību”. Galvenā atziņa man radās par to, ka var jau lasīt pasaules slavenus psihologus, bet viņi runās par savu zemi, par savu situāciju. Man prieks, ka lasot Jūsu grāmatu es tiešām sajutos kā savējā, ka arī mēs te Latvijā varam būt laimīgas. Es tiešām beidzot sapratu, ka manā sirdī trūkst mīlestības, es visu gribu darīt ar prātu, ar “Tā ir pareizi”, bet manī pazūd cilvēcīgums. Paldies Inesīt. Es ļoti centīšos piedomāt, ka visi jau mēs neesam vienādi, un nekad visi vienādi nedomās un nedarīs, man ir jā pieņem ar mīlestību arī citu viedoklis. Pat tagad rakstot man sakāpa asaras acīs.
Lai persiku krāsas mīlestība apņem visu Latviju!


Labrīt un Laimīgu Jauno gadu! Liels paldies par Jūsu jauno grāmatu “Septiņas saules”! Esmu atradusi savam pašreizējam dzīves posmam tik noderīgu un atbilstošu lasāmvielu! Vakar to nopirku un jau paguvu izlasīt par visām 7 čakrām un par to, kas liecina, ka tās nav līdzsvarā. Biju jau šur un tur lasījusi par čakrām, bet te informācija bija tik konkrēta, praktiska un jauna! Sapratu, ka man visvairāk trūkst enerģijas pirmajā, otrajā un ceturtajā saulē! Tik interesants ir sazemēšanās rituāls ar sarkanajām svecēm un pēdu sildīšanu, noteikti izmēģināšu, sasildīšu savas mūždien salstošās pēdas (starp citu, vai tas, ka vienmēr salst kājas, arī nav rādītājs, ka trūkst enerģijas tieši pirmajā čakrā)? Lai jauka visiem Jaunā gada pirmā darbdiena!


Milzīgs paldies par jauno grāmatu. Tikko beidzu tās lasīšanu, un ir sajūta, ka dzīvei ir iedoti spārni. Grāmatu izlasīju “vienā elpas vilcienā”, un tieši, kā grāmatā minēts, apzinos, ka nepietiek tikai spārnus uzlikt. Ir jādzen saknes, ir jāvij ligzda, ir jāvingrina un jāpoš spārni, lai būtu pamats, lai būtu drošība un mīlestība, lai būtu spēks, lai būtu pasaule, kurp doties, spēks tur būt, vieta, kur atgriezties, un mīlestība, ar ko to visu piepildīt, kas piedod tam visam saturu.

Laimīgu Jauno gadu Tev un Taviem mīļajiem!


Labrīt, šajā brīnišķīgajā rītā!

Pirms gadu mijas uzdāvināju sev Tavu jauno grāmatu. Izlasīju ļoti ātri. Tagad lasu otro reizi ļoti lēni, lai var apdomāt un izdarīt nepieciešamo.

Pateicoties grāmatai, Jaunais gads iesākās mierīgs un apgarots. Tādu to arī vēlos, jo pēc dabas esmu diezgan trauksmaina un man miers ļoti palīdz būt pašai. Tava grāmata ir brīnišķīga un ļoti svarīga. Paldies!

Tu esi apbrīnojami stipra sieviete. Vēlu Tev un Taviem mīļajiem visu to labāko.

Paldies, ka esi!


“Turēties uz Gaismas stara
Es varu šeit mācīties.
Gaisma jau plūst no Dieva,
Un saņemam mēs to ikviens.

Es varu šeit mācīties
Turēties uz Gaismas stara
APZINĀTI.
Varu to mācīties
Vien no kāda, kurš to jau prot.

Un arī šajā Gaismas skolā
Man jārēķina –
Kur un cik man jāpieliek?
Kur un cik man jāatņem?
Tā, lai līdzsvarā esmu.

Te nesaņemšu ne diplomus,
Ne sertifikātus,
Ne kādus citus laurus.

Bet Gaisma plūst.
Un to nav iespējams
Ne saturēt, ne pieturēt,
Ne paturēt sevī.

Tā plūst caur mani tālāk Pasaulē.
Un plūst pati no sevis (no Dieva).

Es varu tikai izvēlēties –
Gaismā būt
Un pildīt Pasauli ar Gaismu.

Bet nepietiek ar izvēli,
Vēl jāmācās KĀ
Turēties UZ Gaismas stara?.

Un mācīties var vienīgi no tā,
Kurš to jau apzināti prot un dara.
Paldies, Tev, Inesīt,
Mūsu mīļā Gaismas princesīt!

Kopā vieglāk un gaišāk ir iet,
Kopā meklēt atbildes,
Kopā vieglāk un ātrāk tās nāk
Un kopā vieglāk ir sākt.

Jo mēs visas meitenes
Mēs arī Gaismas princeses!

Lai Tev veicas,
Lai man veicas,
Lai mums izdodas
Turēties uz Gaismas stara
Tā, kā citi to jau dara!”


Saku Tev atkal paldies par vakardienas vebināru. Es vakar praktiski visu laiku smaidīju un pat smējos, skatoties un klausoties, cik emocionāli un mīļi Tev iznāca salīdzinājumi, stāstījums.

Es kaut kā pirms šīs tēmas – „Jauna un skaista savos 20, 30, 40, 50….” – mazliet svārstījos, vai piedalīties, jo… īstenībā vienmēr esmu jutusies jaunāka par saviem gadiem un jo īpaši pēdējos gados es jūtos jauna, skaista, laimīga… Un tomēr izlēmu, ka piedalīšos, un… biju priecīga, jo atkal uzzināju jaunas interesantas lietas un ieguvu tik īpaši gaišu noskaņojumu.


Esmu ļoti priecīga par iespēju piedalīties vebināros tieši tā iemesla dēļ, ka to var darīt no mājām – nav jātērē laiku ceļā:), bet informācijas, manuprāt, iegūstu tikpat daudz kā apmeklējot seminārus:) Mīļš paldies:)


Stāstu savu pieredzi. Mana situācija ir ļoti vienkārša. Priekš manis vispirms svarīga ir tēma, pēc tam, attiecīgi lektors, semināra cena, piemērots laiks un telpa. Mana interese par šādām tēmām radās jau sen, bet uz  Ineses semināriem klātienē mani pierunāja māsa. Visi Ineses semināri, kuros piedalījos, man bija interesanti. Tā kā vebināriem ir divas lielas priekšrocības – tā ir cena un telpa, tad vebināri priekš manis ir ļoti piemēroti. Ļoti liela priekšrocība ir arī vebināra prezentācijas saņemšana – tādējādi nav jāsteidz pierakstīt un es varu klausīties un  labāk uztvert informāciju.

Liels paldies, Inesei, kura dalās savās zināšanās un pieredzē, un Aijai, kura vebinārus organizē!


Ar prieku pastāstīšu par savu pieredzi, sajūtām saistībā ar Ineses vebināriem. Esmu  ļoti, ļoti pateicīga par šo iespēju. Man tā ir ērtākā informācijas ieguves forma, jo dzīvoju tālu no Rīgas. Bet ne tas ir galvenais. Manuprāt, vebināri ir labi uztverami un tajos ietverts milzīgs informācijas apjoms. Ļoti gaidu vebināru vakarus, sajūtas pēc tiem ir fantastiskas. Nav tikai viegluma sajūta, ir arī patīkama noguruma sajūta – kā pēc labi padarīta darba.

Visvairāk mani uzrunāja un iedvesmoja vebināri par sievišķību un sievietes – vīrieša attiecībām, pagātnes notikumu sakārtošanu. Par šīm tēmām gribētu dzirdēt vēl un vēl. Ļoti interesants un noderīgs šķita vebinārs par čakru sakārtošanu. Nesen bija vebinārs, kurā visu laiku staroju un piekrītoši māju ar galvu – “Jaunības noslēpums”. 

Inese mani ļoti iedvesmo, mudina domāt un palīdz rast atbildes uz svarīgiem jautājumiem. Bet visvairāk viņa man palīdzējusi SAJUST. Skaistākais mans šī pavasara-vasaras ieguvums ir tas, ka lēnām sakārtojas manas līdzšinējās dzīves problemātiskākā joma – attiecības. Un par to vissirsnīgākais paldies!


Manuprāt, tas ir noteikti tā vērts. Priekš manis tas ir ļoti, ļoti vērtīgi, man ir interesanti un es gaidu katru nākošo reizi. Tie plusi ir pieejamība, jo būt klātienē uz kaut ko tādu tomēr ir kaut kas īpašs un vienreizējs (vismaz priekš manis), bet šeit ir tā brīnišķīgā iespēja dzirdēt un pēc tam to pārdomāt ievērojami biežāk (laiks un finanses te ir galvenie faktori).

Man sākumā mazliet traucēja jautājumi, kas tika uzdoti. Likās, žēl, ka tas paņem laiku, lai Inese atbildētu un tad atkal atgrieztos pie savas shēmas…, bet tagad esmu pieņēmusi to tāpēc, ka saprotu, ka Inesei tomēr ir patīkamāk sajust to atgriezenisko saiti, tad ir vieglāk viņai, jo mums jau otrā galā ir viegli. Un ja tas palīdz viņai, tad – lai tā būtu. Un īstenībā šie jautājumi un piezīmes kādreiz atšķetina pat kādu jautājumu vēl skaidrāk vai arī pavērš citā virzienā. Ar vienu vārdu sakot – ir interesanti.

Par sevi gan varu pateikt, ka šajā ziņā laikam neesmu tipiska sieviete, jo nespēju reizē klausīties, domāt līdzi, teiktajam, pierakstīt, domāt jautājumu un uzrakstīt jautājumu (traki priekš manis). Ja es tā darītu, tad visās pozīcijās es zaudētu…, es būtu ārā no līdzsvara.
Es labākajā gadījumā spēju klausīties un pierakstīt, un fragmentāri piedomāt. Nu tāda es esmu, bet man tas patīk. Tāpēc es priecājos, ka ir meitenes, kuras domā un jautā un veidojas īsta dzīvīga saruna. Citādi, ja visi rīkotos kā es, tad Inesei būtu ļoti garlaicīgi un mēs visi zaudētu. Cik labi, ka esam tik dažādas.

Un man ļoti, ļoti liels prieks un gribas teikt paldies par to, ka ir pieejams prezentācijas materiāls, kuru Inese labprāt izsūta. Man tas ļoti nepieciešams jau visa iepriekš aprakstītā dēļ. Tajos brīžos, kad esmu izlēmusi padomāt par šo tēmu, padomāt, ko esmu sapratusi, ko nē… tad man vajadzīgi šie pieturas punkti. Arī Ineses grāmatas esmu izraibinājusi ar marķieri, atzīmējot sev svarīgās vietas, lai tad, kad meklēju kādu atbildi kādā brīdī, tas svarīgākais “izlec”. Un tagad, droši zinot, ka prezentācija man būs (es pēc tam to aprakstu ar papildus pierakstīto), es brīvāk klausos un domāju jau uzreiz, nevis vēlāk. 

Un vēl, kas man liekas ļoti interesanti un svarīgi – šajās sarunās jau Inese padalās arī ar jauniem, tikko gūtiem iespaidiem, pārdomām, informāciju. Ar vienu vārdu sakot – visiem no sirds iesaku pamēģināt, piedalīties, ja vien šīs tēmas ir pašlaik svarīgas un interesē. Mīļš paldies visiem par ieguldīto darbu!

Par sevi varu teikt, ka vebināri ir  tas formāts, kas apvieno klātienes sajūtu ar praktiskajām iespējām to zmantot savās mājās. Ļoti laba ir iespēja, ka pēc tam var saņemt prezentācijas materiālus, jo tad dzirdēto atkal var ik pa laikam “atsvaidzināt”. Paldies gan par vebināru iespēju, gan par Pavasara Studiju!


Es pateicos par iespēju noklausīties vebināru “Sieviete un sievišķība” krievu valodā. Tas man patika un bija ļoti noderīgs, uzskatu ka šis vebinārs ir jānoklausās katrai sievietei, uzzināju ļoti daudz jaunas informācijas, kā arī praktiskus piemērus, kā vairot sievišķību. Patīk, kā pasniedz tēmu Inese, varētu klausīties un klausīties, ļoti iedvesmojoši. 
Priecājos, ka mūsdienās ir tāda iespēja kā vebināri, ka nav nekur jābrauc, var klausīties mājās.


Спасибо за вебинар “Женщина и женственность”. Мне очень понравилось. Спасибо еще раз.


Спасибо за возможность задуматься о женственности. Инесе очень хороший пример, к которому стремиться. Было приятно вместе провести время вебинара. У вас всё получилось на 100 %!

(о первом вебинаре на русском языке «Женщина и женственность»)


Noskatījos vebināru arhīvā “Kā dzīvot, lai katru dienu justos arvien labāk un labāk”. Paldies, Inese! Salikās punktiņi uz i. Sapratu, ka jāpiestrādā pie savas sievišķīgās pašvērtības.


Mīļš paldies, Inesīt!
Esmu priecīga, ka man ir pienācis laiks Tevi iepazīt. Mana bērnība ir bijusi skarba un mācības, ko Tu sniedz, esmu jau aptaustījusi, bet joprojām tikai mācos ieviest savā dzīvē.
Vienu brīdi pieķēru sevi pie domas, ka Tu jau nesaproti manu situāciju un kā gan es no Tevis varu mācīties. Ka man jau TĀ nav paveicies, bet tad sapratu, ka Tev nemaz to nav jāzina. Sapratu, ka man jāmācās no tiem, kas jau dzīvo tā kā es vēlos un to kā es tur nonākšu, tas jau būs mans pašas ceļš.
Paldies Tev par to, ko Tu dari.:))


“Sievišķība un nauda” ir tik vērtīgs vebinārs, ka, šķiet, visu manu dzīvi apgriezis kājām gaisā!!! Tās ir atbildes uz maniem ilgi meklētajiem jautājumiem, kurus iekšēji jau zināju, bet nevarēju uzlikt punktiņus uz i. Lai Dieva svētība Inesei un visai Pavasara Studijai par tik svētīgu darbu! :)”


Arī es Tev gribu pateikt mīļu, mīļu paldies par Taviem vebināriem.. Tavos vebināros pasmeļos arī mīļumu. Vienubrīd pat iedomājos, ka varētu klausīties, ka Tu stāstītu kaut vai par traktora uzbūvi, es gribētu klausīties, lai tik varu pasmelties to enerģiju, kas tur plūst 🙂 Dzeru vienu tēju pēc otras, peldos tai enerģijā un jūtu, ka beidzot pa īstam atslābstu. Turklāt taču arī sadzirdu sev ļoti noderīgas lietas!


Gribu Tev pateikt lielu padies, par to, ko Tu dari un kāda esi!!:)) Jautājumi, par kuriem Tu runā, mani interesējuši kopš sevi atceros, taču līdz šim vairāk sanācis mētāties no viena grāvja otrā:)) Uzskatu, ka tu savā nozarē esi ģeniāla, jo esi spējusi izveidot tādu kā sintēzi, pateicoties kurai radusies unikāla pieeja, kā laimīgi nodzīvot šo dzīvi:)) Iespējams, ka teorija par šo ir, taču nav nācies sastapt reālu piemēru! Līdz šim neesmu bijusi mierā ar to, ka it kā ir jāizvēlas-garīgā dzīve vai pasaulīga laime. Beidzot esmu atradusi to, ko tik ilgi meklēju un sapratusi, ka gan garīgā dzīve, gan pasaulīga laime ir iespējama vienlaicīgi. Vēl vairāk, patiesībā, viena bez otras nav pilnīga!:))) To, kādā veidā tas sasniedzams, tā kārtīgi sapratu noskatoties Tavu vebināru “Kā justies arvien labāk un labāk “! Beidzot sapratu kas un kā ir darāms, lai viss notiktos!:))Beidzot redzu it kā kopainu. Sirsnīgs tev paldies! Lai Tev izdodas īstenot un piepildīt ieceres, lai apkārt mīloši cilvēki, lai saglabājas Tavs entuziasms, ar kādu dzīvo un stādā! Tavas dzīves piemērs neapšaubāmi ir ieguvums daudzām sievietēm!


Gribu pateikt paldies par Tavu klātbūtnes sajūtu, ka Tu vienmēr esi blakus pat sev svešām sievietēm un runājies ar mums kaut vai virtuāli caur atbildēm, caur vebināriem un rakstiņiem, paldies Tev par to! 🙂


Es vakar noklausījos vebinārierakstu par “Sievišķību un naudu” (krievu valodā) un man tas ļoti patika. Ieguvu daudz jaunu atziņu un paldies par to liels! Tiešām ļoti patika un tas bija tik ērti, ņemot vērā, ka visu nedēļu biju slima un gulēju gultā 🙂 Lasīju grāmatas un skatījos vebināru:) Man bija svarīgi, ka atkal guvu atbildes uz dažiem jautājumiem.


Pēdējā laikā daudz domāju par čakrām. Prātoju, kā saprast, kuras čakras ciet, kā strādāt ar viņām un kā viņas palīdz sakārtot dzīvi… bet kaut kā tālāk par prātošanu netiku. Nolēmu noklausīties Tavu vebināru “Kā dzīvot, lai katru dienu justos arvien labāk un labāk”. Nemaz neiedomājos, ka zem šī vebināra nosaukuma slēpsies tieši tas ko gribēju dzirdēt – par čakrām 🙂 Kopš sāku par to domāt, uz ādas man pat uzmetās tādas kā ēdes, kas neneiz, nesāp… vnk sarkani pleķi. Protams apmeklēju ārstu, bet paralēli mēģināju saprast ko tas nozīmē un ko man ar to grib pateikt. Klausoties šo vebināru saņēmu arī atbildi. Paldies! 🙂


Paldies, Inesīt, par vebināru! Pēc Taviem vebināriem vienmēr vairojas gaisma dvēselē.  Ar Dieva palīdzību un mīlestību sevī. Paldies par  vingrinājumu!


 

Labrīt, Inesīt! Gribēju pateikt- paldies! Tava jaunā grāmata man ir somā līdzi visur, kur es eju. Tā ir mans ceļvedis atpakaļ pie sevis mīlestībā! Sūtu sirdssiltus, sirdslielus sveicienus un laba vēlējumus!