ceturta cakra 9.10.19.

SEMINĀRS “CETURTĀS ČAKRAS enerģijas līdzsvarošana” 9/10

When:
09/10/2019 @ 18:00 – 20:30
2019-10-09T18:00:00+03:00
2019-10-09T20:30:00+03:00
Where:
E.L Skaistuma Studija
Rīgā
Lāčplēša ielā 22
2. stāvs
Cost:
EUR 30.00
Contact:
29100714
SEMINĀRS “CETURTĀS ČAKRAS enerģijas līdzsvarošana” 9/10 @ E.L Skaistuma Studija

Ceturtā čakra ir sirds mīlestības mājvieta, Dvēseles izpausmes mājvieta. Mīļuma, gaismas un siltuma sākums ķermenī.
Lai runātu par mīlestības enerģiju, pirmais jautājums, kas mums katrai sev jāuzdod – vai es sevi mīlu? Un ko nozīmē sevi mīlēt?

Vai Tu sevi mīli?
Lai būtu vieglāk atbildēt, pajautāšu – vai Tu sevi kritizē? Diemžēl, ja tagad saki , tad tieši šis ir pretstats mīlestībai.
Mums vajadzētu iemācīties pret sevi izturēties ar milzīgu mīļumu.
Ja kādreiz izgāžamies vai neesam rīkojušās gluži pēc savas vērtību sistēmas un tagad jūtam sirdsapziņas pārmetumus un gribam sevi vainot un kritizēt, tad varam sevi salīdzināt ar mazu bērnu, kas paslīdējis un iegāzies dubļos. Ko mēs tādai meitenītei teiktu? Visticamāk, mēs palīdzētu piecelties un sacītu: “Nekas, mīlulīt, viss kārtībā. Tikai jānomazgājas un jāpārvelk kleitiņa.”

Lūk, pret sevi mums būtu jāiemācās izturēties tāpat – jāsamīļo sevi un jāsaka: “Nekas, mīlulīt, pārvilksi kleitiņu un turpmāk darīsi citādi.”
Nevajag kritizēt. Un nav ko galvā pārcilāt, kā varēja būt, kā vajadzēja darīt vai kā būtu, ja būtu.
Vienkārši piecelies, domās samīļo sevi un ej tālāk.

Vai vari iedomāties, kāda ir dzīve, ja enerģijas ceturtajā čakrā ir par maz? Tad cilvēks nezina, kā tas ir – sevi mīlēt. Viņš mēģina kompensēt tukšumu ar kāda cita mīlēšanu, kas nav iespējams.

Mīlestība rodas mūsos pašos. Mēs nevaram to aizpildīt ar kaut ko ārēju. Mēs varam to radīt, bet nevaram gaidīt, lai kāds mums to iedod vai rada mūsu vietā.

Lai aizpildītu tukšumu, cilvēks ir gatavs darīt jebko – manipulēt ar citiem, draudēt vai veidot atkarīgas attiecības. Ārēji tas izpaužas kā mīlestības pieprasīšana un otra kontrolēšana. Ar laiku šādas attiecības kļūst ļoti graujošas, jo pavadošā doma visu laiku ir mani nepietiekami mīl.

Ceturtā čakra jeb enerģijas centrs ir sirds mīlestības enerģija, kas visu mūsu dzīvi piepilda ar mīļumu, ar sajūtām, ar izpratni, atbrīvo no prāta un Ego radītās cīņas. Tā veicina paļāvību, optimismu, ļaušanos. Tieši šī čakra palīdz līdzsvaroties visām pārējām čakrām un enerģijai kopumā.

9. oktobrī norisināsies Ineses vadītais seminārs, kas kā vienmēr būs ļoti praktisks un pašu dalībnieku darbošanās piepildīts.
Ja Tevi interesē šīs, 4. čakras enerģijas sakārtošana – droši pievienojies!

Visas iepriekšējās nodarbības nedos neko, ja cilvēks neiemācās iemīlēt un mīlēt sevi. Ja sevi nemīl, tad var censties mīlēt visu citu, cik vien grib, taču nav iespējams. Tikai tad, kad iemīli sevi, spēj mīlēt savus tuvākos un ar laiku – visu pasauli.

Kā iemīlēt sevi, kā atšķirt to no egocentrisma, kā ar mīļumu sākt izturēties pret sevi, citiem cilvēkiem un dzīvi – to visu trenēsimies un praktizēsim šajā nodarbībā.

Vēl šajā nodarbībā lielu akcentu liksim uz došanas un ņemšanas funkciju sakārtošanu. Parasti mums ļoti patīk dot, ne tik vienkārši ir saņemt. Tad par to arī runāsim – kā iemācīties pieņemt, saņemt un ņemt, kā iemācīties palūgt, lai iedod. Bez ņemšanas došana ir tikai puse no mijiedarbības mākslas.

________________________________________________

Praktiskā nodarbība – seminārs “Čakru enerģijas līdzsvarošana – 4. čakra”
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Norises vieta: Rīgā, Lāčplēša ielā 22, 2.stāvā ar uzrakstu EL Skaistuma Studija
Norises laiks: trešdiena 9. oktobris, plkst. 18:00-20:30
Jautājumi vai papildu informācija: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Pieteikties ŠEIT

Atbildēt