Ineses Prisjolkovas                                         Vitas Sanes
           vebināru sarakstu skatīt ŠEIT                              nodarbības skatīt ŠEIT
           semināru sarakstu skatīt ŠEIT
            
Pavasara studijas  visu pasākumu kalendāru skatīt ŠEIT

Mar
21
Cet
LAIMES TERAPIJAS seminārs “Audzēt mīlestību” 21/03 @ Pavasara studija
Mar 21 @ 18:00 – 20:30
LAIMES TERAPIJAS seminārs "Audzēt mīlestību" 21/03 @ Pavasara studija

AUDZĒT MĪLESTĪBU
Seminārs par attiecībām. Kāpēc ir cilvēki, kas viegli iepazīstas, nodibina attiecības, izveido ģimenes un ir laimīgi un kāpēc ir tādi, kas gadiem to pašu mēģina izdarīt, bet kaut kā neveicas? Kā satikt savu cilvēku un kā baudīt harmoniskas pāra attiecības? Kā mīlēt un būt mīlētam?

Ļoti bieži neveiksmju vai nepatikšanu sērija sākas tieši tāpēc, ka ilgstoši esam atradušās vīrišķajā enerģijā. Bieži gadās, ka attiecības jūk un brūk, un mēs nesaprotam, kāpēc, bet izrādās – jau sen vairs neesam sievišķās enerģijas radītājas un vairotājas.  Un vīrietim nemaz nav citas izvēles,  kā no mums distancēties.  Bieži vien esam nonākušas trūkumā vai uz slimības gultas un pat nenojaušam, ka tas noticis pārtērētas enerģijas dēļ.

Analizējot savu dzīvi, redzu, ka arī es esmu kāpusi uz visiem šiem grābekļiem – zinu, kā ir zaudēt attiecības, zinu, kā ir nonākt trūkumā, zinu, kā ir būt slimai. Bet labā ziņa ir tā, ka visu varam vērst par labu. Pateicoties tam, ka maināmies, mēs ļaujam savai dzīvei sakārtoties. Es godīgi varu pateikt, ja reiz nebūtu visu zaudējusi, tad, visticamāk, šobrīd neprastu novērtēt, baudīt un izdzīvot ar mīlestību to, kas man ir tagad. Es apzinos savu sievišķību, savu sievišķo spēku, un tas man palīdz būt tieši tik stiprai un maigai vienlaikus, cik tikai sieviete to var sevī izjust. Turklāt tikai tagad varu novērtēt  vīrieša vīrišķību un apzināties, ka mūsu enerģijas ir ļoti atšķirīgas un vienlaikus līdzvērtīgas. Atšķirīgas pēc savas būtības, līdzvērtīgas savā svarīgumā. Mēs nevaram viens bez otra un nevaram bez kādas no abām enerģijām. Katrā cilvēkā ir gan sievišķais, gan vīrišķais, bet dominē konkrētajam dzimumam atbilstošais. Ja to apzināmies, arī attiecībās viss sastājas savās vietās.

Par visu to runāsim LAIMES TERAPIJAS seminārā “Audzēt mīlestību”
21. martā

______________________________________________

SEMINĀRS ”Audzēt MĪLESTĪBU”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Norises laiks: 21. marts, plkst. 18:00 – 20:30

Dalības maksa: 30,00 EUR

Adrese: Pavasara studijas telpas Rīgā, Antonijas ielā 4-1.

Jautājumu gadījumā: pavasarastudija@gmail.com, 29100714

Pieteikuma forma
*
*
*
*
Apr
4
Cet
LAIMES TERAPIJAS Seminārs “Pašapziņa un tēls” 04/04 @ Pavasara studija
Apr 4 @ 18:00 – 20:30
LAIMES TERAPIJAS Seminārs "Pašapziņa un tēls" 04/04 @ Pavasara studija

PAŠAPZIŅA UN TĒLS
Kā būt mierīgam un pašapzinīgam neatkarīgi no situācijas?
Kā būt pārliecinātam un kā pārliecināti izskatīties?
Kā veidot savu tēlu, kas atbilst tavai patiesajai būtībai?
Kā būt cilvēkam, par kuru vēlējos kļūt?

Ir svarīgi atcerēties, ka laba un harmoniska sajūta būs tikai tad, kad Tava pašapziņa būs līdzsvarā, vārdu sakot, kad pašapziņa nav pārāk samilzusi vai tieši otrādi – sašļukusi.

  • Ja pašapziņa ir sarukusi, tad upura loma ilgi nav jāgaida un tā pielavās mūsu dzīvē jomu pa jomai. Interesantākais, ka nav iespējams darbā ieņemt upura pozīciju un mājās un ģimenē būt laimes un mīlestības piepildītai harmoniskai sievietei. Tas principā nav iespējams. Ja esi harmoniska, tad arī darbā tas izpaudīsies, ja esi upuris, tad diemžēl arī mājās tas agrāk vai vēlāk parādīsies. Enerģētika mums ir viena.
  • Savukārt, ja pašapziņa ir ļoti „piepūtusies” un ir pārāk liela savas varas un nozīmības sajūta, tad vari „uzkāpt uz grābekļa”, ko sauc par lepnību un „zvaigžņu slimību”. Un tāpēc nav jābūt skatuves cilvēkam vai slavenībai. Mums katrai var pienākt brīdis, kad ilgstoši veicas un sāk šķist, ka varu visu, esmu ļotisvarīga un viss ir atkarīgs tikai no pašas. Lepnība, augstprātība un iedomība tiek saukti par lielāko grēku.

Ko darīt tad, ja saproti – Tava pašapziņa nav līdzsvarā?
Par to mēs runāsim Laimes terapijas seminārā “Pašapziņa un tēls” ceturtdien, 4. aprīlī plkst. 18:00

____________________________________

Laimes terapijas seminārs “Pašpaziņa un tēls”
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Antonijas ielā 4-1 (pirmais stāvs pa labi)
Norises laiks: ceturtdiena, 4.aprīlī, plkst. 18:00 – 20:30
Dalības maksa: 30.00 EUR (t.sk. PVN)
Pieteikuma forma
*
*
*
*