Grozs

JUBILEJAS IZDEVUMS Grāmata PAŠAPZIŅA. Ieelpo laimi un mīlestību 2

13.44

Apraksts

Autore: INESE PRISJOLKOVA

JAUNUMS Grāmata PAŠAPZIŅA. Ieelpo laimi un Mīlestību 2

Ir pagājuši 10 gadi, kopš rakstīju savu otro grāmatu “Ieelpo laimi un mīlestību 2”, šobrīd tai izdodam jubilejas izdevumu un izceļam nosaukumā tēmu PAŠ-APZIŅA.

Pavasara studijai un man pašai šie desmit gadi ir bijuši ārkārtīgi bagāti, ļoti transformējoši un tiešām piepildoši. Laimes terapijas augļu vākšanas laiks manā dzīvē.
Piedzima mani ilgi gaidītie bērni. Kaut arī dvīnīši uzgāja pavisam drīz Debesīs, viņu atnākšana izmainīja manu dzīvi. Pēc viņiem piedzima Kaspars – mana mūža piepildījums un laime.

Mēs ar vīru pa šo laiku esam uzcēluši māju un pārcēlušies uz Ragaciemu. Ir beidzies mans katras dienas klātienes semināru maratons desmit gadu garumā.

Pavasara studijas lielākās pārmaiņas noteikti ir pāreja no klātienes nodarbībām uz online vidi.

Pa šo laiku ir novadīti 17 simts dienu maratoni: 10 grupā “100 apņemšanās dienas” un septiņas tievēšanas programmas katra pa simts dienām.

Pa šo laiku esmu uzrakstījusi un izdevusi grāmatas “Audzēt Mīlestību”, “Septiņas saules”, “100 dienas, kas mainīs pasauli”, “Mammīt, kāpēc tā?”, “Kā iemīlēt sevi”, “Viegli un ar Mīlestību”, kā arī “365 gaišu dienu grāmatu” un “No kūniņas par tauriņu”.

Paralēli grāmatām kartīšu spēles “100 jautājumi, kas meklē atbildes”, “ABI DIVI. 100 jautājumi attiecībām”, “100 afirmācijas KĀ IEMĪLĒT SEVI”, “50 jautājumi bērniem”, “Kā būs? Vai izdosies?” un “100 svētības bagātībai”.

Angļu valodā ir iztulkotas “Ieelpo laimi un mīlestību” un “Septiņas saules”.

Šis ir bijis ļoti bagāts laiks. Ar notikumiem, ar grāmatām, spēlēm, nodarbībām, pasākumiem, pieredzēm un brīnišķīgiem rezultātiem. Ar simtiem un tūkstošiem cilvēku grupās, ar sociālo tīklu ienākšanu mūsu dzīvēs un Pavasara studijas ikdienā.

Kādēļ gribēju šo grāmatu izdot jaunā veidolā un nosaukt par PAŠ-APZIŅU? Tādēļ, ka pēdējā laikā vadu ļoti daudz grupu tieši par sevis apzināšanos dažādās jomās.

Viss sākas ar sevis apzināšanos, ar prasmi uzņemties atbildību un būt saimniecei savā dzīvē.

Kamēr to neprotam, gribas vainot kādu citu. Tai mirklī, kad uzņemamies atbildību un saprotam, ka pašas radām savu dzīvi, pārmaiņas var sākties.

Tādēļ aicinu Tevi pagatavot sev gardu tēju un ļauties sarunām par paš – apziņu.

Pārlasu grāmatu un varu parakstīties zem katra vārda. Tā ir brīnišķīga saruna par motivāciju, veiksmi, pašapziņu, pašattīstību, dzīves jēgu un misiju.

Lai gaismas piepildītas ir mūsu sarunas.

Latviešu valodā
360 lpp.

Tu vari pasūtīt grāmatu arī ar Ineses autogrāfu tieši Tev vai Tev tuvam cilvēkam! Ja vēlies saņemt grāmatu ar autogrāfu, lūdzu norādi to pasūtījuma formas sadaļā “Pasūtījuma piezīmes”

Grāmatas cena: EUR 13.44 + piegādes izdevumi

Piegāde Latvijā tiek veikta uz OMNIVA pakomātiem.
Lai pasūtītu preces uz ārzemēm, to ērti var izdarīt Etsy ŠEIT

Atsauksmes

Pašlaik nav atsauksmju.

Be the first to review “JUBILEJAS IZDEVUMS Grāmata PAŠAPZIŅA. Ieelpo laimi un mīlestību 2”