Grozs

MENTORA PROGRAMMA

2,500.00

Kategorija:

Apraksts

Mentora programma ir 3 mēnešu kurss individuālā saiknē ar Inesi Prisjolkovu Tavu mērķu sasniegšanai.

“Bieži gadās, ka jau tagad ir tā sajūta, ka kaut kas nav izdevies kādā no dzīves jomām vai varbūt visās. Bet mēs turpinām tēlot, smaidīt, pierādīt, meklēt pierādījumus, ka arī citiem taču nav kārtībā. Mēs sev iestāstām, ka viss taču ir labi. To visu liekam uz svaru kausiem iepretim maksājot ar savu laimi, mīlestību un gaismu.

Tas ir tas, ar ko strādāsim trīs mēnešus Mentora programmā.

Katram šī programma sākas pieteikšanās dienā.

Sākt savu ceļojumu pretim mīlestības pilnai dzīvei.

Atceros, kad es netiku pie savas dzīves lielajiem mērķiem, man galvenais bija atrast kādu, kurš uz kādu brīdi redz, ko vēl varu izdarīt. Gāju pāri oglēm, stikliem, peldēju ziemā jūrā, dzēru prakšalanu – lai tīrītu prātu un enerģētiku. Darīju medicīniskas manipulācijas, lai savestu kārtībā veselību. Es darīju visu. Būtu bijusi laimīga, ja kāds mani šai ceļā būtu pavadījis vai kādā periodā “airējis ar mani” kopā.

Es aizairēju pati, bet tas man prasīja daudz vairāk gadus, nekā tad, ja būtu bijusi kāda palīdzība no cilvēkiem, kas katru konkrēto mērķi jau sasnieguši. Šo saprotu tikai tagad. Tagad es ņemtu mentoru vai pavadoni un būtu laimīga, ka viņš ieguldās manī. Es piedalītos šādā programmā. Jau tagad piedalos”.

Inese

Atsauksmes

Pašlaik nav atsauksmju.

Be the first to review “MENTORA PROGRAMMA”