Grozs

Reiz kāds vieds garīdznieks teica, ka mūsdienu cilvēks Dievu var iepazīt tikai caur attiecībām, jo īpaši partnerattiecībām jeb tām, kas veidojas starp sievieti un vīrieti pārī.

Un katrs zemes iedzīvotājs, kuram nav attiecību, ilgojas pēc tām, un tie, kam šīs attiecības ir, tās bauda vai ilgojas pēc harmonijas tajās. Kāpēc ir tik daudz dziesmu, dzejas, filmu un visa cita tieši par mīlestību? Katrs no mums, apzināti vai neapzināti, lielākā vai mazākā mērā to grib.

Ilgu laiku Pavasara Studijā notika ļoti skaists semināru cikls par attiecībām ‘’VIŅŠ un VIŅA’’. Tas bija augsti apmeklēts, un meitenes brauca pat no tālām Latvijas pilsētām uz šiem semināriem. Un kas vienmēr bija pats skaistākais – mēs regulāri saņēmām pārpasaulīgi aizkustinošas vēstules (un pat bildes) no meitenēm, kā viņām ir izveidojušās attiecības vai esošās kļuvušas skaistākas. Un no meitenēm, kas satikušas foršus puišus, un attiecības izveidojušas, pateicoties tam, ka bija skaidrs, kā būt, kā darīt.

Un tas prieks ir tik liels, ka gribējās izveidot tādu kā ģimenes fotoalbumu un pielikt Studijā bildes rāmīšos pie sienas ar laimīgiem pāriem, ģimenēm un bērniem! Kā privātmājās, pie trepēm, skaistās romantiskās filmās.

Pagājušā gada sākumā mēs šo kursu atjaunojām, un tas guva lielu atsaucību. Studijā meitenes allaž bija vaicājušas pēc pasākumiem par attiecību tēmām, saņēmām daudz jautājumu par šo tēmu un semināros taču redzam, ka šī joma ir viena no svarīgākajām. Un tieši 100 apņemšanās dienu projekta pieteikumu anketas (vairāki tūkstoši!!!) mums atvēra acis pavisam – vairāk kā puse no visām apņemšanām (!!!) ir SATIKT SAVU CILVĒKU vai padarīt laimīgākas jau esošās attiecības. Un tā nolēmām, lai top ”VIŅŠ+VIŅA”!

Šis kurss ir vienādi paredzēts un noderīgs gan tām sievietēm, kam attiecību vēl nav, gan tām, kuras tādās jau ir, ilgāku vai pat tikai īsu brīdi. Mēs daudz runāsim un darbosimies gan ap to, kā radīt skaisto, gan to, kāpēc rodas sāpīgas situācijas attiecībās, un kā panākt, lai šādu situāciju gandrīz vispār nebūtu.

Vai Tu zini, ko no sava nākošā vai esoša vīrieša gribi? Vai zini, kā gribi savās sapņu attiecībās justies? Vai spēj iedomāties, kāda ir mīloša un spēcīga vīrieša silta azote? Tas ir ļoti būtiski, lai Tu to zini, jo šī sapņošana rada iespēju Tavām attiecībām rasties un būt tādām, kādas tieši Tu gribi! Un pat ja par to nekad neesi domājusi un tikai zini, ka gribi satikt savu cilvēku, tad arī ar to iesākumam būs jau labs starts. Vai varbūt Tu esi satikusi simtiem tieši tādu vīriešu, kas Tev patīk, bet viņi, sagadījies, ka ir aizņemti vai kā citādi starp Jums neizveidojas nekas. Bet varbūt viss ir forši, tikai tāds ‘’sīkums’’ – Tu nejūties laimīgu, īstu attiecību vērta, un atkal nekas neveidojas. Mēs runāsim par šīm lietām un visu to, kas ir būtisks, lai viss izdotos!

Ja apzināti nešķirojam, kas notiek ap mums, tad lielākoties redzam apkārt attiecības, kas nav izdevušās. Un ja pašai nesokas tik labi vai savu cilvēku neizdodas satikt, tad šie piemēri kļūst vēl spilgtāki. Bet patiesībā ir tā, ka tie skaistie stāsti notiek! Un ja agrāk, kā mīl teikt daudzi cilvēki, patiešām ‘’īstu vīriešu nebija’’, tad šobrīd tas tā vairs nav. Un ir gana daudz vīriešu, kas klusībā gaida savu sievieti. Un kā Inese mēdz ieteikt meitenēm domāt – “nu man jau nevajag daudz, tikai vienu (lasi: Īsto)!’’.

Nemet plinti krūmos, lai cik Tev būtu gadu, lai kāda stāja, situācija vai pieredze! Tev neviens nemācīs dzīvot, bet mēs kopā iziesim cauri svarīgiem Visuma, dabas un Dieva likumiem, kas atbild tieši par attiecību jomu. Tu sapratīsi un pati ieraudzīsi, ka viss ir iespējams, Tu sajutīsi kādu cilvēku gribi sev blakus un Tev viss izdosies! Un ja Tava skepse ir stiprāka par vēlmi būt mīlestības pilnās attiecībās, tad ņem visus pretargumentus, un mēs tos visus iztirzāsim! Ja gribēsi un sanāks, parunāsim arī par Tavu konkrēto situāciju.

Sieviete ir tā, kas rada, un tieši tāpēc, tieši mēs esam tās, kas attiecībām var likt zelt vai tās nogremdēt.

Mums nesenā seminārā bija viens no iedvesmojošākiem dzīves piemēriem, kur kundze 77 gados (!!!) bija satikusi savu otro pusīti. Viņa pati bija seminārā un dalījās savā priekā, un tajā, kā, izlasot Ineses pirmo grāmatu, tik ļoti iedvesmojusies, ka noticējusi un savu mīlestību pati piesaistījusi. Viņi kopā dodas uz ballēm, gatavo ēst un iet uz randiņiem, un ja vien Tu redzētu, cik šī sieviete bija laimīga! Viņai nevarēja ”iedot” vairāk par 55 gadiem!

Un zini, kāpēc Tev izdosies? Kā Tu domā, kāpēc pasakās ir burves, princeses, laumiņas, bet vīrieši ir bruņinieki? Jo sievietes var naturāli uzburt no nekā to, ko patiesi, patiesi vēlas. Un tas notiks pavisam klusiņām, ka neviens neko pat nepamanīs, tikai Tu pati!

Tiekamies jau drīz!