Grozs

Tiešraides

Perfekta metode, kas nostrādā vienmēr

Vai ziniet, kāds sakars NEIROGRAFIKAI un LAIMES TERAPIJAI, ko mācu jums jau 15 gadus?

Tās dara vienu un to pašu – veido jaunus neironu ceļus, lai domātu un darītu savādāk. Tikai laimes terapija ir praktiska un tur kārtojam reālus skapīšus un mazgājam reālu mājas grīdu, bet neirografikā to darām ar zīmēšanu.

Perfekti.

.

Tieši tāpat kā Piskarjova izstrādātajai neirografikas praksei, tāpat manis izstrādātajai laimes terapijai ir konkrēti soļi – kā metode strādā.

Ir solījums, ir uzskaņošanās, ir darīšana, ir afirmācijas un ticība, ko ieliekam savā dzīvē un visbeidzot – sākam dzīvot tā, ka jau tas, kas iecerēts, ir noticis.

Perfekta metode, kas nostrādā vienmēr.

.

Savas visneiespējamākās misijas esmu izdarījusi tieši caur šo. Gan dvēseliskos, gan sievišķīgos, gan materiālos rezultātus esmu sasniegusi tieši tā.

Visa mana metode radās tādēļ, ka man nedzima bērni. Un paralēli tam, lai tiktu līdz Kasparam, sakārtoju arī visu pārējo dzīvē.

Jā – bērna radīšana droši vien priekš manis ir visneizskaidrojamākais, ko esmu piedzīvojusi. Varbūt arī tikpat mistiski ir satikt savu saderīgo pāra cilvēku. Esmu bezgala pateicīga par to.

Par abiem šiem gadījumiem domāju – nu kā tā – pirms tam nevarēja un kādā brīdī varēja.

Vēl ir uzrakstītas un izdotas grāmatas, kaut tam nebija nekādu priekšnoteikumu.

Izveidota studija, kura veiksmīgi darbojas 15 gadus.

Uzcelta māja, piepirktas zemes. Tagad notiek jaunā centra radīšana..

Atskatoties tas liekas tik loģiski un likumsakarīgi, bet ticiet man – katrā tai solī nebija nekā, kas liecinātu, ka to var izdarīt.

Tas viss – ar laimes terapiju. Soli solī pildot to, ko tūlīt darīsim jaunajā kursā “IEELPO LAIMI UN MĪLESTĪBU”.

.

Vēl gribu teikt, ka mums ir ārkārtīgi daudz pieejams par ļoti mazām un draudzīgām ceām un dalībasmaksām. Tikko, pērkot to neirografikas kursu, kur pat mazākais “lietotāja” līmenis ir 235 eur 8 nodarbības, nodomāju, ka mēs tomēr esam ļoti, ļoti dāsni. Mums simtos onlinā nemaksā nekas, bet iedodam daudz vairāk klātbūtnes, nodarbību skaitu un iedvesmas pie rezultatīvām (līdzvērtīgām) metodēm. Šo noteikti ir vērts novērtēt.

Un nē – nav žēl un nav nekas jāmaina. Tie vienkārši ir pliki fakti, ko tikko varēju salīdzināt.

.

Mīļoju jūs!

Tiekamies jau 1.februārī uz jauno kursu, kurā iekustināsim jaunus ciklus katrs savā dzīvē.

Tieši pašā laikā – februārī padarbosimies, lai marts kā pavasaris var nākt ar jaunu jaudu.

Pieteikšanās ŠEIT

Un kā parasti anketiņa ŠEIT

Bildīte

Abas metodes nu saplūst kopā. Tāpat kā esam darījuši ar zemapziņas pārprogrammēšanu, ko izmantojam laimes terapijā no Siņeļņikova.

Bet šai kursā no 1.februāra vēl nezīmēsim. Neko no neirografikas jums nedošu, jo tikai vēl mācos pirmos soļus (man rit otrā vai trešā mācīšanās diena).

Atbildēt