Grozs

MENTORINGS

Kļūt par mentoru dzīves sakārtošanai

Kad mēs uz kaut ko nesaņemamies, mēs saviem bērniem nododam šo kodu nesaņemties.

Kad iesprūstam un nerisinām – mūsu bērni saņem šo nerisināšu paaudžu paaudzēs.

Ir tāds vārds “nolemtība”, kad liekas – nu tur nu neko.

Cits viens vārds, kurš ir no tās pašas sērijas ir “samierinies”.

.

Mana mamma šobrīd raksta grāmatu par savu dzīvi un tur ir ļoti daudz mūsu dzimtas vēstures. Tur ir ļoti daudz apstākļu, kas varētu būt bremzējoši, bet….maniem abiem vecākiem ir šāds nesamierināšanās gēns. Viņi iet un dara – uzceļ, izstudē, izdara, sasniedz.

Vakar pirmo reizi uzzināju, ka manai mammai, lai mācītos vidusskolā ir bijis jāmaksā skolas nauda 75rbļ pusgadā. Milzu nauda priekš vecākiem. Viņas tētis nav gribējis, lai viņa mācās.

Viņa izstudēja un tagad ir profesore.

.

Viņiem nebija naudas. Jelgava pēc kara bija nopostīta. Mani vecvecāki uzcēla māju no Lielupē nogrimušiem kokiem, ko pludināšanas laikā sauca par “slīkoņiem” un tos drīsktēja ņemt bez maksas. Pēckara laiks.

Mani vecāki pēc tam šo pašu māju pārbūvēja un uzcēla lielu, skaistu, divstāvīgu.

Nesamierinājās. Saņēmās.

.

Manī ir viņu gēns.

Es nesamierinos. Man neuznāk nolemtība pat tad, ja es 28gadus nevaru palikt stāvoklī un tikt pie sava bērniņa … es turpinu darīt, paļauties un sagaidīt.

Manī ir viņu krampis – jo arī mēs bez priekšzināšanām, bez kredīta, bez uzkrājumiem un aizņēmumiem uzcēlām lielu skaistu māju.

Manī ir viņu turpinājums – jo tāpat kā mamma uzrakstīja mācību metodikas (brošūras) un mācību grāmatu, tā es uzrakstīju un izdevu daudzas grāmatas, dienasgrāmatas un spēles.

Man ir pašai sava studija jau 15 gadus.

Es varētu te turpināt un turpināt.

.

Bet gribu Tev pateikt – ka TEV IR TĀPAT. Tevī tieši tāpat mutuļo Tavu vecāku un vecvecāku spēks.

Tev tikai jānotic sev un jāaizmirst par dažiem vārdiem. Piemēram, “samierināšanās”. Ir daudz citu vārdu, ko likt tā vietā. Ir daudz radošāka un jaudīgāka enerģija, ko izmantot savas dzīves attīstībā.

Man vairākas reizes ir jautājuši – vai esmu gatava kļūt par mentoru dzīves sakārtošanai.

Uz laiku padot roku un būt sasniedzama. Uz vairākiem mēnešiem tā, ka varam sazvanīties un izanalizēt kopbildi vai katru no iespūdušajām situācijām.

Nekad nesaņēmos. Man likās – ko nu es cilvēkam stāstīšu un rādīšu kā labāk. Es taču jau visu pasaku nodarbībās un ierakstu grāmatās.

Tikko sapratu ka tā ir mana nesaņemšanās, ko negribu nodot tālāk Kasparam.

Hmmm…ir pienācis laiks izveidot ietvaru kā varu šo darīt.

Ja kāds jūtaties iesprūdis un vajag palīdzību, dodiet man ziņu.
Pirmos ņemšu uz 3 mēnešiem. Maksās 300eur.

Man ir prakse gan ar bagātības grupām, kur dalībnieces iemācījās palielināt ienākumus 2x, gan ar tievēšanu, kur rezultāti bija žilbinoši, gan ar attiecību tēmām, gan ar faktiski jebkuru jomu, kurā jāspēj uzņemties atbildību un jāiemācās izkļūt no bērna pozīcijas.

Pats svarīgākais jautājums – ko Tu gribi.

Atbildēt