Cita atbildība, citas problēmas un citi risināmie jautājumi
Nu ko var darīt, ja man šobrīd interesē abas šīs tēmas – gan mentorēšana (ko šodien uzsāksim SPOGUĻOŠANAS grupā), gan cilvēka domāšanas maiņa atbilstoši naudas trepītei.
Vai esat domājuši, ka pie dažādas naudas plūsmas mums iestājas pilnīgi cita atbildība, citas problēmas un rodas citi risināmie jautājumi.
No 0 – 800 eur – tur cilvēks visvairāk domā par izdzīvošanu. Šai pakāpē ir arī diezgan daudz baiļu par to, ka var pietrūkt. Daudz taupības. Pieticības.
Bieži vien šīs ir dzimtas paaudzēs veidotas programmas, kuras balstās uz kopējām vērtībām, ka “mūsu rados jau neviens nav bagāts”, “labāk laimīgs, nevis bagāts”, “vieglāk kamielim caur adatas aci izlīst, nekā bagātajam iekļūt Debesīs”, “mēs jau nedarām dēļ naudas” utt….
Lai no šīs programmas, matricas vai trepes pakāpiena izkāptu, tur vajag reālu iemeslu.
.
Piedevām – tā vecā programma tā velk atpakaļ. Pie mazākām šaubām vai neizdošanās jau atkal vecais un drošais liekas mīļāks.
.
Atceros, ka es šai pakapē dzīvoju līdz 38gadiem un man pat neienāca prātā, ka vajadzētu kaut ko mainīt.
Man bija visa veida programmas – ka “intelektuālais darbs mūsu valstī nav tik labi apmaksāts”, ka “skolotāji vai pedagogi tā pelna”, ka “manā nozarē (izglītības) naudas nav tik, cik citos sektoros” utt.
Atceros, ka es tai laikā biju augstos amatos starptautiskā organizācijā, bet alga atbilstoši manam toreizējam uzstādījumam.
Māsa atnāk pie manis uz darbu un saka, ka viņa ies strādāt par sekretāri un prasa algu 2x vairāk.
Un… es varēju tikai pabrīnīties kā to vispār var izdarīt, ja alga ir tik, cik ir.
.
Mana pāreja uz algu virs tūkstoša notika dēļ pilnīga manas dzīves satricinājuma, ka paliku viena un man nepietika, ko samaksāt par kotedžu, kurā dzīvoju.
.
Jaunajā kursā tieši par to runāsim – ka pāreja pa pirmajiem pakāpieniem ir visgrūtākā.
No pelnīšanas līdz 800eur – pāriet uz 1000-1500eur, un pēc tam tikt līdz 3000 ir daudz grūtāk, nekā pēc tam tikt uz 10 000 tūkst mēnesī.
.
Tie pirmie pakāpieni katrā reizē ir ar pilnīgu domāšanas maiņu.
Nu tā, ka nomirst vecais, lai piedzimtu jaunais.
Bet ļaut “nomirt vecajam” ir gandrīz kā nomirt pašam.
Ļoti liela daļa šo soli vispār nesper un vienīgais kā tas var notikt dabiski – ja valstī kas nomainās un kopējais dzīves līmenis paaugstinās.
.
Uzreiz varu pateikt, ka tie, kas tikuši virs 3 tūkst, mierīgi var izaudzēt gan 5 tūkst gan 7 tūkst gan 10 tūkst un vairāk.
Tur parasti ir jāpamaina jau tikai kāds viens ieradums. Vairs nav jāatsakās no sevis vecajā versijā, lai tiktu uz jauno.
Bet sākumā ir.
.
Kādēļ?
Jo parasti ar tām mazajām algām ir tā, ka kaut kāda bāze ir nodrošināta – ir darbs, dzīvesvieta, paēst, laiku pa laikam drēbītes – un veidojas noslēgts loks, no kura izkāpt šausmīgi grūti un bail.
Nav uzkrājumu. Nav iespēja dot sev ievilkt elpu, lai mierīgi izdomātu un atspertos.
Nav spēka pāriet no algas uz pašnodarbināto vai dibināt firmu, jo.. ir vienkārši bail izdarīt šo lēcienu.
Mīļie, 1.jūnijā sākam jaunu kursu 12 pakāpieni pa NAUDAS TREPĪTI.
0-800
1000-1500
1500-3000
3000-5000
5000-8000
8000-10 000
10tūkst – 15tūkst mēnesī
Un tad vēl papildus tēmas:
Nauda un garīgums
Nauda, sievišķība un ģimene
Nauda un labdarība
Nauda un sabiedrība
Atgriešanās pie sevis
Sākums 1.jūlijā 20.00
Vai ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh