Grozs

SISTĒMISKIE SAKĀRTOJUMI

Sistēmiskie sakārtojumi Ragaciemā

Tikko vēlreiz noklausos pirmo tiešraidi par naudas trepīti un tur skaidri un gaiši visiem apsolu, ka uzrakstīšu rakstu – kad tad pie mums Ragaciemā notiks nākamie SISTĒMISKIE SAKĀRTOJUMI.

Mīļie, nu tad ziņoju, ka 21.jūlijā.

Vadītāja Līga Pipare.

.

Līga vada pilnīgi savādāk, nekā es esmu piedalījusies sistēmiskajos sakārtojumos līdz šim. Viņa ir mācījusies pie Leonīda Taļpis un no Jūlijas Ivļijevas. Kā arī vēl no virkne citiem lektoriem un tehniku autoriem.

Un viņas prakse sastāv no vairākām daļām.

  1. Daļa – mēs visa grupa – visi dalībnieki no sākuma uzlādējam savu enerģiju ar Cigun prakses paņēmieniem, elpošanu, enerģijas vadīšanu un sajušanu.
  2. Daļa – sistēmiskie sakārtojumi – lai ieraugam un izjūtam konkrēto notikumu un iesaistītos cilvēkus vai problēmas vai jomas
  3. Un tad ir viens brīdis, kuru es esmu nosaukusi par “brīvo kritienu”, kad konkrētais dalībnieks, kura situāciju kārto, caur tādu pilnīgu paļāvību un “kritienu otram rokās”, atguļas un atslābināti paguļ vai pameditē.

Šis trešais punkts ir ļoti svarīgs, jo tiek palaists brīvsolī prāts.

.

Tieši tādēļ mēs Līgas vadītās nodarbības pat gribējām saukt par Zemapziņas izkārtojumiem.

.

Vārdu sakot:

21.jūlijs

Ragaciems

12.00 -19.00 (beigu laiks kā vienmēr nav īsti nosakāms).

Pa vidu vieglas pusdienas.

Vēl interesanti tas, ka Līga prot ļoti jaudīgi un raiti iziet cauri visu dalībnieku situācijām, kas vien tai reizē grib ko savu izstrādāt.

Mīļie, pieteikšanās pie manis.

Dalībasmaksa 100eur par visu dienu.

Rakstiet uz ineseprisjolkova@gmail.com vai sūtiet sms man uz tālruni 22049000

Vietu skaits ierobežots.

Jau pirmās divas dalībnieces man pieteikušās, pirms izsludināju un darīju visiem zināmu datumu.

Tā kā – piesakieties laicīgi.

Bildītē

Tieši redzams kā viss izskatās – kāds guļ, kādi jau savienojušies, kāds stāv atstatus. Tas viss ir par konkrēto situāciju. Kad esi tai visā iekšā, tad saproti un redzi tik skaidri “kā uz delnas” un iegūsti tik daudz atbilžu, cik ar prātu ne domādams neizdomātu.

Atbildēt