Grozs

NAUDAS TREPĪTE

Man bija viegli, jo gāju pa vecāku iemītu taciņu

Šodien man atkal izlaidums mentorprogrammas dalībniecei, un aizrunājāmies par mūsdienās diezgan iespējamu situāciju Naudas trepītē, ka ienākumu ir daudz vairāk, nekā cilvēks pats prot nopelnīt.

.

Piemēram – mums taču sabiedrībā tagad ir diezgan daudz bagātu vecāku bērni, kuriem vecāki regulāri ieskaita uzturnaudu, noīrē vai nopērk dzīvokļus un mašīnas. Uz kura pakāpiena tad ir šie bērni, kuri pēc gadu skaita jau sen ir pieaugušie.

Vai arī pieauguši vīrieši vai sievietes, kas saņēmuši mantojumā vecāku īpašumus vai naudu un dzīvo no tās. Kaut paši neprot nopelnīt. Tā nauda vienkārši ir.

.

Uzreiz atzīšos, ka par šo es nekad neesmu domājusi un Naudas trepītes grupā es vadu par to, kā pašam iemācīties pelnīt savu naudu un kā domāšana, attieksme un atbildība aug saistībā ar katru no trepes pakāpieniem.

Bet kā ir tad, ja dzīves līmeņa ziņā esi uz augsta pakāpiena, bet mācēšanas ziņā uz pirmā?

.

Nu šķiet, ka var būt divējādi.

Var ļoti ātri izšķērdēt pat vislielāko naudu un attapties pie tukšumiņa. Un tad būs realitāte atbilstoši naudas trepītes pirmajam pakāpienam.

Bet var gadīties, ka atbildība ir jau ar pieaugušā attieksmi un samnieka pozīciju pret dzīvi un var iemācies pelnīt, ļoti ātri uzskrienot pa naudas trepīti līdz esošo ienākumu līmenim.

.

Man pašai vecāku aizmugures sajūta bija ļoti laba bagātas attieksmes ziņā, bet tai pat laikā man ilgus gadus bij infantilisms attiecībā uz naudas pelnīšanu. Jau stāstīju, ka es tikai ap 36gadiem vispār sāku nojaust, ka ienākumiem ir kāds sakars ar manu darbu.

Bet tai pat laikā tā mana paļāvība un bagātā attieksme kopš bērnības, ko iedeva vecāki, man dod tagad diezgan vieglu soli pa pakāpieniem.

Jā – un tas rezumē manām domām ir, ka cilvēki, kuri ir ar bagātības sajūtu un paļāvību finanšu jomā, var straujāk tikt pa pakāpieniem, salīdzinoši ar cilvēkiem, kuriem grūti “nodot” savējos mīļos, kas uztur trūkuma egregoru.

Man bija viegli, jo gāju pa vecāku iemītu taciņu.

Viņi uzņēmās atbildību un pelnīja, un es tāpat.

.

Tieši tāpat varētu būt ar sievām, kuras izšķiras, un vīri ir pieradinājuši pie ļoti laba dzīves līmeņa. Viņas ātri attapsies kā šo savu dzīves līmeni uzturēt un gūt ienākumus atbilstoši tam.

Plus – ja nauda ir, tad nav iespringuma, kāds ir citiem uz pirmajiem pakāpieniem.

.

O, varbūt gribat kopā ar mani paštukot.

Šī interesanta tēma.

Un jā – uz Naudas trepītes grupu vēl arvien droši varat pieteikties.

Vai ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

Bildītē

Mūsu pašu dārzā izauguši persiki. Un garšo lieliski.

Paldies Liene Borherte par augļu koka dāvināšanu pirms vairākiem gadiem. Tas aug un nes augļus ar vislielāko mīlestību.

Konkrēti šos vedam bērniem uz pludmali.

Atbildēt